eşya depolamaevden eve nakliyat

Tabletki na pęcherz moczowy z żurawiną Continuum Plus – działanie, dawkowanie, skład, cena

continuum-plus-w-trosce-o-pecherz-kobietyWiele kobiet cierpi z powodu zapalenia dolnych dróg moczowych. Ból, drug trudności w oddawaniu moczu to najczęstsze objawy tego schorzenia. Te i inne infekcje najczęściej pojawiają się w okresie zimowym na skutek przeziębień i przemarznięcia. Poza tym zdarza się, stomach że pęcherzowi nie służą płyny do higieny intymnej, stosowanie tamponów czy podpasek, które wywołują różnorakie reakcje alergiczne. Infekcje pęcherza mogą również wywoływać mechaniczne środki antykoncepcyjne (spirale, krążki).

Zwiększoną czujność powinny zachować kobiety w ciąży czy przechodzące klimakterium ze względu na zmiany hormonalne zachodzące w organizmie.

Dlatego też, z myślą o kobietach, w Holandii, pod okiem naukowców opracowano innowacyjny suplement diety ? Continuum Plus.

CONTINUUM PLUS DZIAŁANIE

  • Wspiera dobrą kondycję pęcherza kobiety,
  • Łagodzi objawy związane z zaburzeniami żeńskich organów płciowych.

CONTINUUM PLUS SKŁAD

  • Proszek z brusznicy i żurawiny
  • Proszek z korzenia perzu
  • Proszek chrzanowy
  • Proszek ze skrzypu
  • Witaminy C i E
  • Bioflawonidy ? to naturalnie występujące substancje fitochemiczne, które znajdują się w roślinach; nadają zabarwienie roślinom, a przede wszystkim ich owocom; chronią komórki roślinne przed chorobami oraz szkodliwym działaniem słońca, grzybów i insektów; przeniesione do organizmu człowieka mogą pełnić podobną rolę jak witaminy;

Cała ta kompozycja składników wykazuje działanie wspierające dobrą kondycję pęcherza kobiety, a szczególnie kobiet wchodzących w okres menopauzy. Ponadto łagodzą objawy związane z zaburzeniami żeńskich organów płciowych, a także wspomaga przywrócenie funkcji seksualnych.

Continuum Plus zalecany jest również mężczyznom po 40 roku życia borykającym się z problemami z układem moczowym. Ta naturalna mieszanka bowiem, wspomaga prace układu moczowego ? w szczególności pęcherza moczowego. Jej stosowanie nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Continuum Plus pozwala cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń.

CONTINUUM PLUS DAWKOWANIE

Preparat należy stosować rano i wieczorem po jednej kapsułce.

CONTINUUM PLUS GDZIE KUPIĆ?

1 Komentarz
Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w Continuum Plus, Continuum Plus cena, Continuum Plus dawkowanie, Continuum Plus działanie, Continuum Plus skład, Tabletki na pęcherz moczowy z żurawiną, witaminy i składniki mineralne
FALVIT
Falvit – działanie, dawkowanie, skład, cena

Falvit to suplement diety, pills który został opracowany specjalnie z myślą o kobietach. Polecany jest do stosowania w stanach zwiększonego...

Zamknij