eşya depolamaevden eve nakliyat

Tabletki na odchudzanie BIO CLA z zieloną herbatą- działanie, dawkowanie, skład, cena

bio cla zielona herbataZielona herbata (camemelia sinensis) jest najstarszą ze wszystkich herbat świata, nurse liczy sobie bowiem już ponad 5000 lat. Wywodzi się z Chin, advice i tam jak głosi legenda, recipe odkrył ją odpoczywający w swoim ogrodzie, z zamiłowania zielarz i człowiek wielce uczony – cesarz Chen-nung. Ze względów higienicznych, cesarz pijał tylko przegotowaną wodę ? tak i tym razem, w ogrodzie popijając gorącą wodę, był świadkiem przypadkowego ?zaparzenia? herbaty. Wiejący wiatr strącił bowiem kilka listków z dziko rosnącego obok drzewa herbacianego. Zachwycony smakiem nowo sporządzonego napoju początkowo stosował go jako środek leczniczy. Od tego wydarzenia upłynęło wiele lat zanim zielona herbata stała się napojem powszechnie znanym i docenianym. I właśnie na bazie ekstraktu z zielonej herbaty opracowano preparat na odchudzanie Bio-CLA z zieloną herbatą, zarejestrowany jako suplement diety.

Bio-CLA DZIAŁANIE:

  • Wspomaga spalanie tłuszczów
  • Hamuje głód
  • Blokuje wchłanianie tłuszczów
  • Przeciwdziała efektowi jo-jo
  • Dzięki taninom charakteryzującym się działaniem przeciw bakteryjnym, zielona herbata jest dobrym środkiem w chorobach o podłożu zapalnym (grypy, biegunki, stany zapalne śluzówki jamy ustnej lub dziąseł)
  • Redukuje apetyt, zwiększa spalanie tłuszczu

Ekstrakt z zielonej herbaty wywołuje uczucie sytości, co skutkuje ograniczeniem ilości posiłków. Jej cenną właściwością jest to, że stymuluje utlenianie (spalanie) tłuszczu (nawet podczas spoczynku).

BIO-CLA SKŁAD

Bio-CLA to naturalny preparat wspomagający odchudzanie, które zazwyczaj pociąga za sobą utratę tkanki tłuszczowej. Zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA), który pomaga zredukować tkankę tłuszczową, a jednocześnie działa wzmacniająco na mięśnie. Badania naukowe dowiodły, że CLA pozytywnie wpływa na proporcje tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie.

Poza kwasem linolowym BIO CLA zawiera także L-karnitynę i wyciąg z zielonej herbaty. Wiele ośrodków naukowych prowadziło badania by nie tylko wierzyć, ale także potwierdzić, że konsumpcja zielonej herbaty poprawia metabolizm.

BIO CLA DAWKOWANIE

Według zaleceń producenta dorośli powinni przyjmować od 2 do 6 kapsułek dziennie podczas posiłku. Oczekując jak najszybciej efektu, należy przyjmować preparat 3×2 kapsułki, pod warunkiem prowadzenia regularnego treningu fizycznego.

BIO CLA CENA

Cena opakowania zawierającego 90 kapsułek wynosi 42zł.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13