eşya depolamaevden eve nakliyat

Tabletki na obniżenie cholesterolu Cholesterin-Balance – działanie, dawkowanie, skład, cena

cholesterin-balanceCholesterol to substancja niezbędna do życia w dużej mierze wytwarzana przez nasz organizm. Służy on między innymi do budowy ścian komórkowych, clinic hormonów i komórek nerwowych. Może mieć wpływ na nasze zdrowie, web gdy w organizmie jest go za dużo. Organizm ludzki posiada dwa rodzaje cholesterolu LDL i HDL, czyli tzw. Dobry i zły cholesterol.

Co to właściwie znaczy?

  • Dobry cholesterol HDLzapobiega odkładaniu się nadmiaru tłuszczu na ścianach naczyń krwionośnych i uniemożliwia tworzenie się blaszek miażdżycy, chroniąc nas przed chorobami serca. Im więcej dobrego cholesterolu w organizmie tym lepiej i mniejsze prawdopodobieństwo występowania chorób serca.
  • Zły cholesterol – jego nadmiar koreluje z występowaniem chorób serca; nadwyżka cholesterolu  LDL odkłada się w komórkach ścian tętniczych, tworząc złogi, zwane blaszkami miażdżycowymi; doprowadza to do zwężenia tętnic wieńcowych, co z kolei przyczynia się do występowania chorób serca.

CHOLESTERIN BALANCE DZIAŁANIE

Cholesterin Balance to suplement diety, który obniża poziom cholesterolu we krwi i poziom tłuszczu. Zawiera wiele substancji naturalnych takich jak na przykład beta-glukan, aby pozytywnie wpływać na poziom zdrowego cholesterolu.

CHOLESTERIN BALANCE SKŁAD

  • Omega-3, esencjonalny (a więc niezbędny do życia) kwas tłuszczowy, który nie jest wytwarzany przez organizm i musi być mu dostarczany; jego pozytywny wpływ został udowodniony w licznych badaniach z zakresu odżywiania. Może on obniżyć poziom cholesterolu nawet o 10%.
  • Kozieradka, kolejny składnik Cholesterin Balance – roślina, która wyróżnia się ilością interesujących substancji aktywnych: zawiera między innymi saponiny, które według niektórych naukowców wspomagają uwalnianie kwasów żółciowych (wiążą cholesterol i sprzyjają jego wydalaniu);
  • Czosnek niedźwiedzi ? podobnie jak czosnek, taki ta roślina ma pozytywny wpływ na poziom cholesterolu;
  • Ekstrakt z cebuli, proszek z liści oliwnych
  • Ponadto witaminy: C, E,

CHOLESTERIN BALANCE DAWKOWANIE

Zalecana dzienna porcja do spożycia to jedna kapsułka rano i wieczorem. Stosując Cholesetrin Balance zapewniamy sobie kontrolę nad stanem naszego cholesterolu.

CHOLESTERIN BALANCE CENA

Cena jednego opakowania zawierającego 180 kapsułek wynosi 99,97zł.

CHOLESTERIN BALANCE GDZIE KUPIĆ?

1 Komentarz
Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13