eşya depolamaevden eve nakliyat

Stosunek u mężczyzn dłuższy i bardziej satysfakcjonujący

przed2Istnieje powiedzenie: 3 minuty i po wszystkim. Albo: ja jęknę, drugs on sapnie i koniec. Jak to zmienić? Jak przedłużyć stosunek aby był satysfakcją dla obu stron? Czy istnieją sposoby na przedłużenie stosunku u mężczyzn?

Najpopularniejszą przyczyną szybkich numerków jest szybkość. To prawda, story mężczyźni szybciej osiągają satysfakcję seksualną przy szybkich i głębokich ruchach. Ale czy nie warto zwolnić? Wyrównać oddechu, skupić się na doznaniach i partnerce? Przedłużenie stosunku nastąpi jeżeli mężczyzna zwolni swoje ruchy, skupi się na odczuciach partnerki i zamknie oczy. Tak ! bo faceci to wzrokowcy. Piękne ciało jest silnym bodźcem pobudzającym, więc albo oczy zamknięte albo wzrok skupiony na twarzy. I nigdzie niżej! Im więcej mężczyzna widzi tym bardziej jest podniecony. Ale bez przesady, zbyt nachalne odciąganie pobudzenia prowadzi do niemocy. Więc ostrożnie i rozważnie.

Następnym czynnikiem ważnym jak przedłużyć stosunek , jest nadwaga. Złe nawyki żywieniowe, otyłość wpływa na ?ruchliwość? i sprawność w łóżku. Przed aktem nie należy się objadać. Mężczyzna aby być w pełni sprawny powinien zażywać dużo witaminy A, B, C i E. Pomogą selery i banany. I nieśmiertelny lubczyk.

CC_CTA_4

Aby nastąpiło odpowiednie przedłużenie stosunku należy też zrezygnować z częstej masturbacji. Prowadzi ona do zaburzeń w prawidłowym stosunku, gdyż dochodzi do szybkiej erekcji i szybkiej ejakulacji. Masturbacja wyucza  mięsnie do szybkiej reakcji. Więc jeżeli dochodzi do penetracji, mięsień penisa zachowuje się tak samo. Kilka szybkich ruchów i wycofanie z pochwy bo następuje wytrysk. Należy zaniechać zabawy samemu na korzyść partnerki. Będąc jednak w jej towarzystwie, należy wykonać kilka ruchów i usunąć się z pochwy. Po czym ponowić ten ruch. I tak kilkakrotnie.

Ostatnią metodą jest znana metoda Kegla. Polega ona na rozluźnianiu i skurczaniu mięśnia Kegla. Przedłużenie stosunku następuje po ok. dwóch tygodniach. Mięsnie Kegla ćwiczmy będąc w łazience i oddając mocz. Strumień należy wstrzymać i gwałtownie puścić. To samo dzieje się podczas wytrysku. Ściskając mięśnie Kegla zatrzymujemy wytrysk, spokojnie czekamy bez ruchu na opanowanie sytuacji i ponownie wkraczamy do akcji. Tym sposobem stosunek u mężczyzn trwa nieskończenie.

Każdy mężczyzna powinien znaleźć swoją ścieżkę jak przedłużyć stosunek. Sposoby na przedłużenie stosunku są indywidualne. Tu zawarte są sposoby na opóźnienie wytrysku. Cała Roskosz partnerki zależy jednak od panów.

1 Komentarz
  1. Zachwyciła mnie Twoja strona. Przejrzyste i pomocne informacje dla mnie

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w jak przedłużyć stosunek, przedłużanie stosunku, przedłużenie stosunku, przedłużenie stosunku z kobietą, sposoby na przedłużenie stosunków
przedłużenie
Dłuższa rozkosz u mężczyzny czyli wydłużenie stosunku w pigułce

Wielu mężczyzn zastanawia się jak wydłużyć stosunek i czy przedłużenie stosunku jest możliwe. Jest możliwe, o ile ćwiczenia wykonuje się...

how_sex_can_help_you_live_longer
Jak przedłużyć stosunek z pomocą partnerki?

Zbyt szybki koniec, prostate spotyka każdego. I nie chodzi o metaforę śmierci. Szybka erekcja, ask szybki wytrysk i koniec zabawy....

Zamknij