eşya depolamaevden eve nakliyat

Sekret sukcesu Ewy Chodakowskiej

Na jej punkcie oszalały wszystkie Polki pragnące uzyskać doskonałą sylwetkę. Z jej porad korzystają kobiety w domach, buy information pills w klubach fitness, symptoms a nawet celebrytki cieszące się nienagannym wyglądem. Kim jest i jaki sekret tkwi jej treningach instruktorki fitness Ewy Chodakowskiej?

chodakowskafot. www.milionkobiet.pl

Ewa Chodakowska to prywatna trenerka fitness z wieloletnim doświadczeniem i nieopisanymi umiejętnościami. Jest bezlitosna dla swoich podopiecznych i podobno to właśnie dzięki temu jej treningi są niezwykle skutecznie i tak popularne. Sylwetkę Ewie Chodakowskiej zawdzięczają między innymi Ola Szwed i Małgorzata Rozenek czyli perfekcyjna pani domu.

 najlepsze tabletki odchudzajace

Sama w sobie Ewa Chodakowska jest bardzo ciepłą, recipe energiczną, uśmiechniętą kobietą, która zamiast opowiadać o sobie, woli słuchać innych. Jej niezwykła osobowość bez problemu potrafi zmotywować tysiące kobiet do pracy nad własnym ciałem. Jak sama twierdzi nie jest tylko trenerką personalną, ale także doradcą do spraw szczęścia, bo treningi nie są po to, by zmniejszyć rozmiar ubrań, ale po to, by pokochać samą siebie i zaakceptować swój wygląd.

Przeczytaj także: Jak pielęgnować pupę – kosmetyki i ćwiczenia

Książka Ewy Chodakowskiej zawiera plan treningowy na 30 dni, jadłospis na cały miesiąc wraz z opisami, jak przyrządzić poszczególne potrawy, a także wskazówki i uwagi autorki wzmacniające motywację do osiągnięcia celu.

Ewa Chodakowska program

Zdaniem Ewy Chodakowskiej, aby schudnąć i zachować doskonałą formę, należy radykalnie zmienić cały tryb życia. Głównym jej credo jest ciągłe napinanie mięśni brzucha, ponieważ to one stanowią centrum ciała i powinny być najlepiej wytrenowane. Oczywiście sukces zapewnić może włączenie diety odchudzającej składającej się z 5 posiłków dziennie. Trenerka uważa, że poza nastawieniem na efekty wizualne ważne jest także zaangażowanie psychiki do treningu. Ćwiczenia opracowane przez Ewę są krótkie, ale bardzo intensywne, o zmiennym tempie. To dzięki temu ? zdaniem trenerki ? organizm wytwarza endorfiny, które determinują ćwiczącą osobę do działania. I mimo, że po takiej dawce ruchu organizm doznaje szoku z powodu wycieńczenia, to po kilkudziesięciu minutach znów mamy ochotę powtórzyć trening.

Cwiczenia z Chodakowską

Ewa Chodakowska uważa, że proponowane przez nią ćwiczenia odstresowują, zwalczają bezsenność, obniżają cholesterol oraz pomagają ustabilizować ciśnienie. Ponadto poprawiają wydolność organizmu i wspomagają usuwanie z niego toksyn, zaś spadek wagi ? jak twierdzi Ewa Chodakowska ? to tylko efekt uboczny.

10 Komentarze
 1. Ogromne dzięki za podzielenie się wspaniałą stroną.

 2. Szanuję informacje opublikowane na tej stronie.

  Pozdrawiam

 3. Podziwiam tą kobiete ! :)

 4. artykuły które aż chce sie czytać :)

 5. dla mnie ćwiczenia są za trudne. zaczęłam kiedyś skalpel ale nie dałam rady.

 6. ewa rządzi!
  podziwiam kobiete i zazdroszczę figury

 7. uwielbiam ewunie i jej cwiczenia

 8. a ja tam uwazam ze sekret chodakowskiej tkwi w dobrych pijarowcach,

 9. ewunia rządzi. uwielbiam ją.

 10. choć może to głupio zabrzmi też ćwiczę z chodakowską. chciałem nadać trochę kształtu swoim mięśniom zanim pokażę się na siłowni wśród facetów i chodakowska okazała sie strzałem w dziesiątke

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w Ewa Chodakowska, ewa chodakowska fitess, Ewa Chodakowska program, ewa chodakowska rezultaty, fitness, oczyszczanie organizmu z toksyn, program ewy chodakowskiej, tabletki na odchudzanie
product_600x800(1)
Tabletki na oczyszczanie organizmu Untoxin- działanie, skład, dawkowanie, cena, opinie

Untoxin ? usprawnia proces usuwania toksyn z organizmu, here dodaje energii i poprawia koncentrację. Z wiekiem organizm z coraz większą...

TC_bottle
Tabletki na odchudzanie ThermaCuts- działanie, dawkowanie, skład, cena, opinie

THERMACUTS ? raz na zawsze, page skutecznie i szybko pozwoli zrzucić zbędne kilogramy. Bez uciążliwych wyrzeczeń i uczucia łaknienia spali...

Zamknij