eşya depolamaevden eve nakliyat

Pierwsze zmarszczki – jak sobie z nimi poradzić?

Nadchodzi taki czas, drug że na naszej twarzy zauważamy pierwsze zmarszczki. Jako te najszybsze, information pills pojawiają się zmarszczki pod oczami i zmarszczki mimiczne. Jak im przeciwdziałać i co na zmarszczki pod oczami należy stosować?shutterstock_41563432

Skóra jest wizytówką człowieka. Szara, zmęczona nie wygląda estetycznie. Niezależnie od wieku powinniśmy dbać o nią szczególnie. Gdy zauważymy pierwsze zmarszczki, nie popadajmy w panikę. Zacznijmy od odpowiedniego nawilżania, zarówno twarzy jak i całego organizmu.

Pijmy 2 litry wody codziennie. Kupmy odpowiedni krem pod oczy, stosujmy kemy nawilżające z odpowiednimi filtrami. Zastosujmy także domowe sposoby na zmarszczki: okłady z plastrów ogórka, jabłka. Maseczkę z papai i mąki owsianej. Relaksujmy naszą twarz częstymi masażami, wysypiajmy się. Nie śpijmy z twarzą w poduszce a na plecach. Komórki twarzy także nocą potrzebują tlenu aby się regenerować.

Przeczytaj także: Domowe sposoby na zmarszczki

Unikajmy palenia papierosów, także biernego. Po całodziennym narażeniu skóry na niekorzystne dla niej czynniki, dokładnie ją oczyszczajmy. Możemy stosować gotowe kosmetyki tj. tonik czy mleczko a możemy sięgnąć po cytrynę a w zasadzie jej sok z domieszką oliwy z oliwek. Cytryna zawiera dużo Wit C, która jest naturalnym przeciwutleniaczem. Taka mikstura doskonale oczyści skórę, złuszczy martwy naskórek i ma działanie antybakteryjne.

krem na zmarszczki

Wielkie znaczenie ma również dieta. Spożywanie ryb, owoców i warzyw wpływa korzystnie na nasz cały organizm, także na skórę. Do codziennego życia należy wprowadzić choćby odrobinę sportu. Nie musi to być wspinaczka po skalnych ustępach a może to być spacer z psem i rodziną w lesie.

Przeczytaj także: Olej lniany na odchudzanie!

Ruch to zdrowie. Dotlenia cały organizm. Unikajmy szybkiego tycia i chudnięcia na przemian. Osłabia to kondycję skóry, tej na twarzy też. Jeżeli zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta i nawilżenie skóry daje nam zbyt mały efekt spłycenia zmarszczek, sięgnijmy po tabletki przeciwzmarszczkowe. Działają one od wewnątrz i odbudowują włókna kolagenowe.

 Uzbrojone w krem pod oczy, tabletki na zmarszczki i zdrowe nawyki żywieniowe, nie musimy obawiać się, że nasza twarz wykrzyczy nasz wiek.

2 Komentarze
  1. Najlepszym sposobem jest ćwiczenie jogi twarzy!

  2. Przede wszystkim nawilżanie twarzy ! :)

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13