eşya depolamaevden eve nakliyat

Krótkie włosy też są sexi

źródło: perezhilton.com

źródło: perezhilton.com

Wczorajszy poranek w pracy zakłóciło wejście Magdy. Dziewczyna, sick choć ma ładne rysy twarzy i całkiem niezłą figurę, generic nigdy nie wyróżniała się spośród kilkunastu kobiet pracujących za biurkami. Zazwyczaj ubierała jeansy i t-shirt?a, albo jakąś marynarkę. Jej piękne długie włosy były najczęściej związane w koński ogon.

Czasem, szczególnie gdy mieliśmy firmową imprezę, rozpuszczała je, co sprawiało, że mężczyźni przyglądali się jej z zainteresowaniem. Nie narzekała wtedy na nudę i brak rozmówców. Niektórzy z naszych kolegów nawet proponowali jej spacer, lub kawę. Wszystko wracało do normy, kiedy to nasza Madzia znów z rana pojawiała się w swojej oficjalnej fryzurze. Znów stawała się zwykłą koleżanką z pracy i nie przyćmiewała swoją urodą innych dziewczyn.

Jak to bywa w pracy, wiele razy, podczas przerw na kawę, rozmawiałyśmy na temat nowinek kosmetycznych i trendów w modzie. Polecałyśmy sobie nawzajem odżywki do włosów, zapachy i tusze do rzęs. W ostatnim tygodniu wspomniałyśmy kilka razy o tym, że nasze zniszczone po lecie włosy potrzebują witamin.

Kaśka opowiedziała nam o swojej wizycie u fryzjera, który zaproponował jej na słabe włosy specjalny zabiegi wzmacniające i odbudowujące ich naruszoną strukturę. Ona sama zdecydowała się na zabieg keratynowy, polegającym na tym, że fryzjerka po umyciu włosów specjalnym szamponem, który otwiera łuski włosa, nałożyła dwie różne odżywki.

 wzmocnienie wlosów

Efekt tego zabiegu był naprawdę fajny, co zachęciło i mnie do wizyty u mojej ulubionej fryzjerki. Na szczęście moje włosy wymagały jedynie delikatnego podcięcia i nie musiałam spędzać kilku godzin na fotelu z odżywkami na głowie. Uwielbiam zabiegi pielęgnacyjne, szczególnie głowy, ale ostatni tydzień był tak owocny w zlecenia, że ciężko było mi się oderwać od biurka i cieszyć przyjemnymi chwilami na fotelu fryzjerskim, skoro goniły mnie terminy, a klienci stale atakowali telefonami i smsami.

Ale wracając do Magdy, bo to ona miała być bohaterką tego artykułu. W czwartek naszym oczom ukazał się cud. Nasza szara myszka, czyli Madzia, weszła do pokoju jak zwykle w swoich obcisłych jeansach i granatowej koszulce od Galliano i ? wszystkie wstrzymałyśmy oddech. Okazało się, że i Ona zdecydowała się na wizytę u fryzjera.

Dziewczyna usiadła za biurkiem i ze smutną miną obserwowała nasze reakcje. Pierwsza odezwała się Kaśka, bo ona zawsze mówi to, co jej przychodzi do głowy niezależnie od tego, czy jest pytana, czy też nie. ?Madziu, czy to Ty?? usłyszałyśmy i wybuchnęłyśmy śmiechem. Magdzie wyskoczyły pąse na policzkach, a z oczu poleciały łzy.

Zupełnie nie wiedziałyśmy o co chodzi. Po krótkiej rozmowie okazało się, że nasza nieśmiała koleżanka nie zrozumiała, że wszystkie byłyśmy zauroczone jej fryzurą. Jej krótkie włosy okazały się strzałem w dziesiątkę. Uwierzyłyśmy, że krótkie fryzury są sexi. Magda wygląda teraz bombowo i już nie jesteśmy dla niej konkurencją. Nawet nasi faceci zachwycili się jej krótką seksowną fryzurką.

autor: Daffy

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13