eşya depolamaevden eve nakliyat

Kiedy mówimy o zaburzeniu erekcji

O zaburzeniu erekcji mówimy dopiero wtedy, buy gdy 25% z podejmowanych prób współżycia kończy się fiaskiem. Zaburzenie występuje wtedy, cure gdy mężczyzna nie osiąga pełnego wzwodu bądź nie jest zdolny utrzymać go na tyle długo aby stosunek w pełni ukończyć.

Na zaburzenia erekcji w samej Polsce cierpi 1,5 miliona panów. Na całym świecie liczba ta sięga aż 150 milionów. Zaburzenia erekcji nie są jednak diagnozowane bezpośrednio podczas wizyty u seksuologa bądź innego lekarza. Tylko co czwarty mężczyzna ma odwagę wybrać się na wizytę u specjalisty z tym konkretnym problemem. A reszta przypadków wyjawia się podczas wizyty z inną chorobą.

Brak erekcji i jej przyczyny

Diagnozując zaburzenie erekcji u pacjenta, lekarz dzieli je na dwie główne grupy: psychiczną i fizyczną. Na tej podstawie, próbuje ustalić do jakiej grupy należy dany pacjent. Zaburzenia erekcji grupy psychicznej, występują wtedy gdy pacjent ma problem z potencją przez wpływ czynników takich jak : strach przed stosunkiem, strach przed kolejnym nieudanym stosunkiem, strach przed chorobami wenerycznymi, strach przed niechcianą ciążą, problemy w związku, niska samoocena. Jednak najczęściej to przyczyny fizyczne są powodem zaburzeń. Szacuje się, że około 80% za taki stan rzeczy winne są inne choroby organizmu. Zabiegi chirurgiczne prostaty, cukrzyca, choroby serca i nerek, urazy kręgosłupa, nadciśnienie czy miażdżyca to tylko niektóre schorzenia jakie mają wpływ na potencje u panów. Również problemy neurologiczne czy hormonalne mają negatywny wpływ na erekcję. Leki takie jak antydepresanty, uspakajające czy regulujące ciśnienie pozostawiają także to niemiłe echo jakim jest brak erekcji bądź niepełna erekcja. Nie mniejszy wpływ mają też używki: alkohol, papierosy, narkotyki.

Papierosy szkodzą całemu organizmowi. Wywołują raka, udar mózgu, choroby serca, żołądka czy dwunastnicy. Palenie tytoniu, zwęża światła żył i tętnic. Aby nastąpiła pełna erekcja musi do członka napłynąć odpowiednia ilość krwi. Palenie utrudnia jej przepływ. Okazuje się, że połowa mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji to palacze. I to jest główna przyczyna ich niepowodzeń. Nawet krótkotrwałe palenie wpływa na jakość stosunków. Gdy mężczyzna zaobserwuje osłabnięcie erekcji, palenie papierosów potęguje tylko ten proces i przebiega on o wiele szybciej niż u panów niepalących.

Palenie ma wpływ nie tylko na potencję ale i na ilość i jakość spermy. Badając grupę wiekową 30-40 lat, udowodniono, że panowie niepalący papierosów produkują 3,5 mililitra spermy. Natomiast grupa paląca wytwarzała tylko 1,9 mililitra, to tyle ile powinien produkować 70cio letni mężczyzna. Plemniki palaczy, są niejednokrotnie osłabione czy uszkodzone co wpływa na reprodukcje. Utrudnia to a wręcz uniemożliwia zapłodnienie. Rzucenie palenia, poprawia wyniki w leczeniu zaburzenia erekcji. Jednak samo zaprzestanie palenia skraca tylko ten proces o kilka miesięcy a nie likwiduje problem.

2 Komentarze
  1. Zdarza się że nie mam ochoty i nic tego nie zmieni. Ani seksowna bielizna ani pieszczoty partnerki. Po prostu nie mam chęci i tyle. Wynika chyba to ze zmęczenia. Ale jak na razie nie uważam abym miał problem z erekcją i stosunkami z partnerką. Serwis bardzo sympatyczny :) Będę czestym gościem

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w brak erekcji, potencja mężczyzn, zaburzenia erekcji przyczyny, zaburzenia potencji
erekcja2
Wzmocnienie erekcji kluczem do sukcesu

Pełna erekcja, advice mocniejszy wzwód to marzenie ówczesnego mężczyzny. Na problem z erekcją cierpi co drugi facet. Brak erekcji nie...

erekcja
Łatwe i skuteczne domowe sposoby na potencje u mężczyzn, czyli erekcja powinna być erekcją

Brak erekcji nie od razu oznacza stanu chorobowego naczyń krwionośnych, cost które prowadzi do zawału. Banalna przyczyna jak stres, zmęczenie...

Zamknij