eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak rzucić palenie? Metody rzucania palenia

e dymKlucze, diagnosis komórka, viagra portfel, szminka, papierosy i zapalniczka, to najczęściej spotykana zawartość damskiej torebki. Wychodząc z domu, zawsze sprawdzamy, czy znajdują się na właściwym miejscu. Bez nich życie kobiety nie byłoby tak piękne. Klucze umożliwiają jej wejście i wyjście z domu, telefon jest łącznikiem ze światem. Sprawia, że czuje się potrzebna i daje jej pewność, że w razie, gdyby pękła opona w jej samochodzie, zawsze może zadzwonić po uczynnego przyjaciela, lub kochającego męża, czyli nawet będąc na zupełnym odludziu nie pozostanie zdana sama na siebie i pozbawiona pomocy i opieki.

Portfel także nie jest bez znaczenia, choćby w przypadku, gdy niespodziewanie dostanie miesiączki i będzie musiała biec do sklepu po nową paczkę tamponów, lub podpasek. O szmince to chyba nawet pisać nie trzeba, bo jest to po prostu najbardziej rażąca broń kobieca. Bez niej każda dziewczyna czuje się naga, niewidzialna i bardzo bezbronna. No i docieramy do papierosów i idącej z nimi w parze zapalniczki.

elektroniczny e-papieros

Co dzieje się z kobietą, kiedy okazuje się, że w jej przepastnej torebce zabraknie małego pudełeczka z ogromnym napisem: ?Palenie poważnie szkodzi Tobie i osobom w Twoim otoczeniu?. Jaka jest jej pierwsza myśl? Oczywiście zastanawia się jak najszybciej zdobyć przynajmniej jednego papierosa, by zaspokoić głód nikotynowy. Biega dookoła i prosi znajomych o pożyczenie choćby jednego papierosa na tak zwane ?przetrwanie?.

Jak rzucić palenie?

A może by tak zrezygnować z tego popularnego nałogu? Jeśli już raz zaświtała Wam taka myśl, to jesteście na najlepszej drodze do tego, aby się go pozbyć. Warto w takim momencie usiąść i zastanowić się nad plusami i minusami życia z papierosami i zapalniczką w torebce. Nie trzeba oczywiście pisać o tym, że więcej jest minusów niż plusów, ale palacze stale nie decydują się na podjęcie walki z nałogiem.

Metody rzucania palenia

Ci, którzy podjęli wyzwanie szukają w internecie pomocy, wpisując w wyszukiwarkach pytanie: jak rzucić palenie?. Lista pomysłów jest bardzo długa, ale nie każdy pomysł nadaje się dla każdego palacza. Powinni oni metodą prób i błędów odnaleźć swój własny sposób na walkę z zabójczą nikotyną. Po pierwsze należy sobie powiedzieć głośno i wyraźnie, że chcemy i dlaczego chcemy tę walkę podjąć.

Kolejnym krokiem powinien być wybór metody. Można to zrobić w ciągu jednego dnia. Po prostu obudzić się rano i nie zapalić papierosa, lub zakupić w aptece plastry, gumy lub tabletki, które wydzielając niewielką ilość nikotyny pomagają nam zerwać z paleniem w bardzo spokojny sposób. Innym sposobem są metody medycyny niekonwencjonalnej. Należy do nich antynikotynowa terapia biorezonansu. Podczas niej nasze ciało poddawane jest drganiom, które skutkują oczyszczeniem organizmu z toksyn i uśmierzeniem głodu nikotynowego. Głód nikotynowy znika po 2-12 godzinach. Lubiącym eksperymentować można polecić metodę hipnozy, podczas której to hipnotyzer wmawia pacjentowi niechęć do nikotyny. Jeśli uwierzymy tej metodzie, mamy szansę zerwać z nałogiem po pierwszym seansie.

3 Komentarze
  1. także chciałabym rzucić lecz niestety próbowałam już wszystkiego i moja wola tego nie wytrzymuje

  2. wystarczy chcieć :)

  3. W rzucaniu palenia najwaniejsze jest aby tego chcieć. Nie istnieje zadna skuteczna metoda wspomagająca. A produkty zawierające nikotynę, tylko zamieniają dym w inny sposob dostarczenia jej do organizmu.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13