eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak przedłużyć stosunek z pomocą partnerki?

Zbyt szybki koniec, prostate spotyka każdego. I nie chodzi o metaforę śmierci. Szybka erekcja, ask szybki wytrysk i koniec zabawy. Mężczyzna pragnie odpocząć po wysiłku, kobieta pragnie kontynuacji. W rezultacie oboje nie osiągają satysfakcji i tworzą się problemy.

how_sex_can_help_you_live_longer

Stres, dieta, nałogi, zbyt wielkie podniecenie prowadzi do szybkiej ejakulacji. Bardzo często wytrysk następuje tuż po zaczęciu penetracji pochwy kobiety. Gdy zdamy sobie sprawę, że to niejednokrotny incydent a wręcz regularna praktyka, zaangażujmy partnerkę w walkę o wydłużenie stosunku. Przyniesie to satysfakcję dla obu stron. Należy jednak uświadomić sobie i partnerce, że to nie przychodzi naturalnie jak samo odbycie stosunku, a wymaga odpowiedniej techniki i doświadczenia, oraz poznania ciała partnera.

Pierwszą metodą na przedłużenie stosunku jest uciskanie nasady członka. Gdy mężczyzna będzie czuł, że zbliża się moment wytrysku nasienia, może sam bądź przy pomocy partnerki ucisnąć nasadę. Nie zbyt mocno a zdecydowanie należy chwycić penisa kciukiem tuż nad workiem mosznowym a po przeciwnej stronie palcami wskazującym i środkowym.  Plusem tej metody jest to, że mężczyzna nie musi wycofywać się z partnerki i po momencie krytycznym mogą dalej kontynuować współżycie.

Drugą praktyką stosowaną na przedłużenie stosunku, jest ściskanie wiązadełka. Ta technika wymaga treningu aby była skuteczna. Kciuk należy umieścić tuż pod żołędzią pod spodem, a palec wskazujący tuz nad nim po przeciwnej stronie. Nie należy ściskać penisa cała dłonią, tylko tymi dwoma palcami w tych konkretnych miejscach ok. pół minuty. Aby wprawić się w tej technice, potrzeba niestety czasu. Urozmaiceniem treningów może być wzajemna masturbacja, która sama w sobie jest formą na przedłużanie stosunku.

CC_CTA_4

Kolejną techniką na dłuższy stosunek u mężczyzn jest ucisk punktu między odbytem a jądrami. Ta praktyka również pozwala na nieopuszczanie partnerki. Ale niesie ryzyko osłabnięcia erekcji, jeżeli ucisk będzie zbyt gwałtowny i mocny. Uciski przy erekcji mają być śmiałe i zdecydowane jak przechodzenie przez jezdnię, ale nie gwałtowne i bolesne jak na nią wtargnięcie. Punkt ten znajduje się dokładnie po środku obu narządów. W odpowiednim momencie należy go ucisnąć palcem wskazującym i środkowym. Po 20 sekundach można kontynuować zbliżenie.

Sposoby na przedłużenie stosunku zamyka worek mosznowy, a właściwie jego pociągnięcie. Ważna uwaga: ściskamy sam worek przez 10-30 sekund a nie jądra. Łapiemy kciukiem i palcem wskazującym worek tuż nad jądrami i ciągniemy w dół. Metoda po wielu treningach pozwala na pozostanie w partnerce.

Same ćwiczenia na przedłużanie stosunku z partnerką, dostarcza inspiracji do znalezienia własnego sposobu na idealne wydłużenie stosunku, do czasu jaki oboje satysfakcjonuje. Takie treningi wzmacniają więź i dążą do idealnej synchronizacji kochanków.

2 Komentarze
  1. problemy XXI wieku :(

  2. Ciekawe

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w przedłużanie stosunku, przedłużenie stosunku, sposoby na przedłużenie stosunków, stosunek u mężczyzny
Happy Sex
Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny?

Ciągły stres, unhealthy życie w biegu, website zła dieta odbija się nie tylko na stanie naszego zdrowia ale i sprawności...

Zamknij