eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny?

Happy SexCiągły stres, unhealthy życie w biegu, website zła dieta odbija się nie tylko na stanie naszego zdrowia ale i sprawności seksualnej. Coraz częściej mężczyźni cierpią na przedwczesny wytrysk. Stosunek u mężczyzn trwa z roku na rok coraz krócej. Na szczęście istnieją sposoby na przedłużenie stosunku.

Niemoc mężczyzny tworzy się lawinowo. Jedno niepowodzenie skutkuje serią następnych. W psychice tworzy się blokada a jednocześnie chęć jak najdłuższego stosunku. Pojawiają się myśli: co jest ze mną nie tak? Dlaczego? Co się dzieje? Co ona o mnie pomyśli? I spirala nakręca się sama. Na szczęście istnieją metody na przedłużenie stosunku.

Samo przedłużanie stosunku mężczyzna musi zacząć w swojej psychice. Nie myśleć w panice o zbliżającym się kontakcie seksualnym. Takie rozmyślanie, samo w sobie prowadzi do katastrofy. Seks ma być radością, nie ważne czy krótką czy długą. Negatywne, pełne obaw myślenie nie polepsza sytuacji. Oprócz pozytywnego nastawienia, warto ćwiczyć mięśnie Kegla. Doktor Arnold Kegel, wymyślił ćwiczenia wzmacniające dno macicy. Ma zastosowanie ono, również w męskich przypadłościach jak nietrzymanie moczu czy przedwczesny wytrysk. Samo wykonywanie ćwiczeń nie jest skomplikowane. Będąc w toalecie, wstrzymujemy strumień moczu i na nowo go popuszczamy.

Jednym z powodów zbyt krótkich zbliżeń, jest wstrzemięźliwość. Banalnym rozwiązaniem aby nastąpiło przedłużenie stosunku z kobietą i opóźnienie wytrysku jest masturbacja. Zbyt rzadkie współżycie połączone z napięciem seksualnym jakie towarzyszy przy właściwym akcie, powoduje zbyt szybki finisz. Wcześniejsza masturbacja i odpowiednia doza pettingu ze strony partnerki, powinny spowodować opóźnienie wytrysku. Ale zbyt częsta masturbacja może przynieść i odwrotny efekt, więc należy zachować umiar.

CC_CTA_4

Istnieją też gadżety i akcesoria erotyczne mające na celu przedłużanie stosunku. Np. takim gadżetem jest pierścień erotyczny inaczej zwany ringiem. Również i prezerwatywy pozwalają wydłużyć stosunek. Istnieją specjalne, które w nazwie zawierają: przedłużenie stosunku. Ale i zwykła prezerwatywa ogranicza już doznania związane z penetracją. Oprócz akcesoriów na wydłużanie stosunków można zastosować metodę uciskową. Partnerka bądź my sami w szczycie uniesień, możemy uciskać punkt pod żołędziem. Minusem tej metody jest to, że partnerka może nie zdążyć zlokalizować odpowiedniego punktu i zbyt boleśnie ucisnąć. Innym popularnym sposobem jest myślenie o niemiłych da nas rzeczach, np. o pracy. Metoda ta polega na rozpraszaniu uwagi.

Nadchodzi wreszcie moment na wspomnienie o medykamentach. Istnieją tabletki na wydłużenie stosunku oraz żele, maści i lubrykanty. Wielu mężczyzn sięga po tabletki, nie wiedząc, że ich skuteczność zależy od systematycznego zażywania a nie od jednorazowego zażycia. Jest to szybka droga do poprawy sprawności seksualnej. Stosunek u mężczyzn jest o wiele dłuższy a i sama erekcja bardziej pełna. Następuje opóźnienie wytrysku a tym samym przedłużenie stosunku.

Każdy mężczyzna powinien wypracować własne i skuteczne sposoby na przedłużenie stosunków. Każdy mężczyzna powinien pamiętać, że to ile czasu trwa sam stosunek nie ma wpływu na relację między nim a jego partnerką. O ile te szybkie stosunki nie zagoszczą na stałe w relacji partnerów.

2 Komentarze
  1. wina stresu?

  2. niestety w tych czasach mężczyźni myślą tylko o stresie aby za szybko nie dojść i dlatego są takie problemy

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w opóźnienie wytrysku, przedłużanie stosunku, przedłużenie stosunku, przedłużenie stosunku z kobietą, sposoby na przedłużenie stosunków, stosunek u mężczyzny, wydłużanie stosunków
product_600x800(4)
Tabletki na opóźnienie wytrysku Climax Control – działanie, dawkowanie, skład, cena, opinie

Jedną z najczęściej pojawiających się trudności seksualnych wśród mężczyzn jest wczesna erekcja. Kłopoty te charakteryzują się wystąpieniem wytrysku przed stosunkiem...

orgasm-control-60-kaps
Tabletki na wydłużenie stosunku Orgasm Control – działanie, dawkowanie, skład, cena

Orgasm Control? wydłuża stosunek i zapobiega przedwczesnemu wytryskowi, order tym samym pozwalając osiągnąć pełną satysfakcję z życia seksualnego. Związki czynne...

Zamknij