eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak pozbyć się rozstępów domowymi sposobami?

Rozstępy to niezwykle wstydliwa rzecz, cialis 40mg o której chcielibyśmy zapomnieć, sick jednak to niezwykle trudne i dla niektórych niemożliwe. Rozstępy, mimo wszystko, szpecą nasze ciało, kreśląc na nim mapy, które trudno zlikwidować raz na zawsze. Jedni stosują kremy na rozstępy, dla innych ratunkiem okazują się zabiegi na rozstępy.

stretch_marks

Sposobów radzenia sobie z rozstępami jest wiele, niektóre zaś można stosować w warunkach domowych. Jak pozbyć się rozstępów domowymi sposobami? Przede wszystkim walczyć należy odpowiednią dietą. Działanie u podstaw, kompleksowa akcja przeciw rozstępom to najważniejszy element kuracji.

Przyczyn pojawiania się na ciele rozstępów jest naprawdę wiele. Nie wszystkie przypadki, co oczywiste, ograniczają się jedynie do ciąży. Rozstępy powstają nie jedynie przez szybkie tycie i chudnięcie, ale i przez poważne niedobory cynku oraz uwarunkowania genetyczne, o czym wie niewiele osób.

Zobacz także: Laser na cellulit Rio Anti-Cellulite Laser – czy warto zainwestować czas i pieniądze?

Łatwo, skutecznie i szybko pozbędziemy się rozstępów dzięki odpowiednio dobranej diecie. W jadłospisie osób borykających się z rozstępami nie może zabraknąć fasoli, bakalii, serów i ryb. Dietę należy także wzbogacić o produkty pełnoziarniste i ziemniaki, regularnie dostarczać organizmowi witamin A, B oraz E i dwóch kluczowych minerałów ? żelaza i cynku.

Jak pozbyć się rozstępów na brzuchu?

Innym narzędziem domowej walki z rozstępami są masaże. Odpowiednim rozwiązaniem jest oczywiście korzystanie z profesjonalnych masaży, jednak nic nie zaszkodzi wykonywać je także w domu. Ciało dzięki masażowi będzie powoli stawało się gładkie i jędrne.

Profesjonalny masaż skutecznie przeciwdziała pojawianiu się rozstępów na ciele i powoli eliminuje te, które już pojawiły się na naszej skórze. Nie każdy ma czas i fundusze na tego rodzaju zabiegi. Osoby o ograniczonym budżecie bądź z napiętym harmonogramem działań mogą wykonywać podobne masaże w domowym zaciszu.

 jak pozbyć się celulitu?

Po kąpieli należy kolistymi ruchami gładzić miejsca wymagające masażu. Używamy do tego szorstkiej gąbki bądź specjalnej rękawiczki do masażu. Taki zabieg przy okazji zniweluje cellulit! Kluczem do sukcesu są także dobre kosmetyki przeciw rozstępom. Odpowiednie są te posiadające w składzie algi.

Zobacz także: Dokuczliwe bóle stawów – przyczyny i sposoby ich uniknięcia

Kosmetyki skutecznie przeciwdziałają powiększaniu się już istniejących rozstępów oraz sprawiają, że te są mniej widoczne. Kremy, balsamy, olejki bądź maści powinniśmy wcierać okrężnymi ruchami rano i wieczorem. Delikatne podszczypywanie skóry podczas tego domowego zabiegu poprawi jej ukrwienie.

Jak szybko pozbyć się rozstępów?

Jeśli jesteś zaniepokojona swoim wyglądem, rozstępy spędzaj Ci sen z powiek, skonsultuj się ze specjalistą, który doradzić nam może zabieg. Mikrodermabrazja to zabieg na rozstępy polegający na mechanicznym ścieraniu naskórka. Zabieg wykonuje się przy użyciu diamentowej głowicy bądź przy pomocy kryształów korundu. Efekty zabiegu, którego cena się od 200 do 400 złotych widać natychmiast, jednak trzeba przyjąć kilka serii kuracji.

4 Komentarze
  1. wlasnie wrocilam znad morza. widziałam mnóstwo kobiet z rozstępami, cellulitem, fałdkami i każda z nich świetnie się bawiła podczas urlopu. nie widziałam skrępowania, zawstydzenia. to naturalne, że nasze ciało się zmienia, zwłaszcza po ciąży, a doskonałe sylwetki mają tylko gwiazdy filmowe, choć w rzeczywistości i one borykają się z tymi samymi przyziemnymi dolegliwosciami. drażni mnie to nakręcanie ludzi, że trzeba z takimi problemami walczyć. rozstępny w żaden sposób nie szkodzą zdrowiu, więc nie widzę potrzeby, by wydawać pieniądze, aby usunąć coś, co tak naprawdę tkwi jako problem tylko w naszej psychice.

  2. całkowicie się z tobą zgadzam.

  3. nie uważam, by dbanie o swój wygląd było czymś nagannym. w takim razie idąc za waszym tokiem myślenia, nie muszę rano czesać włosów, bo to nie zagraża mojemu zdrowiu, nie muszę po plewieniu w ogródku wyciągać ziemi spod paznokci, bo też mi w niczym nie przeszkadza, nie muszę golić nóg. nie muszę nic robić. mogę przecież zacząć przypominać babę z epoki kamienia łupanego.

  4. babki, trochę popadacie w skrajności.
    jednym z was rozstępy nie przeszkadzają, bo wiecie, że są wynikiem np. urodzenia dziecka, a kiedy powiększa się rodzina wygląd schodzi na drugi plan, są jednak kobiety, którym zależy, by utrzymać nienaganny wygląd, a czasami nawet wymaga od nich tego wykonywany zawód.
    gusta zawsze będą podzielone i nie ma po co zaglądać komuś do portfela by oceniać, na co warto wydawać pieniądze a na co nie.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13