eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak dotrzeć razem do mety czyli sposoby na przedłużenie stosunku?

Seks to nie wyścig, seek nie bieg na sto metrów. Nie musi być szybko. Ja nauczyć się zwolnić tępo i dotrwać razem z partnerką do finiszu? Jak opanować podniecenie i jak przedłużyć stosunek? Oto sprawdzone sposoby?

longer sex

źródło: how-tolastlongerinbed.blogspot.com

Ludzki organizm przede wszystkim jest nastawiony na przedłużenie gatunku. A jeden orgazm i ejakulacja pozbawia mężczyzn aż 30% energii. Po wytrysku, organizm musi na nowo wyprodukować spermę i do tego potrzebna mu aż tak duża dawka energii. Przecież do stworzenia człowieka potrzebne są tylko te najlepsze geny. Dlatego mężczyźni po akcie marzą tylko i wyłącznie o śnie. Aby sam akt był skojarzeniem przyjemności a nie samego wysiłku, warto znaleźć sposób na wydłużenie stosunku.

Mężczyźni nastawieni na przyjemność nie powinni myśleć o wytrysku. Jak u kobiet rozróżniamy kilka rodzajów orgazmów również i u mężczyzn występują dwa: mokry i suchy. Mokry to ten który kończy się ejakulacją, analogicznie suchy to ten bez wytrysku. Jak to możliwe? Naukowcy zajmujący się badaniami nad orgazmami, odkryli że orgazm i ejakulacja to odrębne dwie rzeczy. Orgazm pochodzi z impulsu mózgu a wytrysk z genitaliów. Uświadamiając to sobie możemy przejąć kontrolę nad ciałem i stosunek u mężczyzn będzie trwał o wiele dłużej a orgazmy możliwe wielokrotnie.

Bardzo ważnym aspektem w przedłużaniu stosunku są ćwiczenia mięśni Kegla, czyli dna miednicy. Przed sama ejakulacją pojawiają się właśnie skurcze dna miednicy, drgania mięśni krocza, praca gruczołu krokowego i ciał jamistych penisa, które to za zadanie mają wydalić spermę na zewnątrz. A wiadomo: później spać. Aby tego uniknąć, wystarczy w prosty sposób wyćwiczyć swoją miednicę aby powstrzymywała falę uderzeniową. Najskuteczniej jest, zacząć w łazience przy czynności oddawania moczu. Strumień należy wstrzymywać i wznawiać na zmianę.

Mięśnie Kegla łatwo możemy ćwiczyć całymi dniami: siedząc w biurze, w aucie, stojąc w długiej kolejce do kasy. Wystarczy je zaciskać i rozkurczać. Na początek wskazane są krótkie serie: zacisnąć na sekundę i gwałtownie puścić. Po czasie gdy już nie będziemy odczuwać pracy odbytnicy i mięśni brzucha ( a na początku na pewno tak będzie, ponieważ mięsień Kegla jest umiejscowiony między nimi ) intensywność ćwiczeń możemy zwiększyć. Zaciskać na 3-4 sekundy i puszczać. Po tygodniu, dwóch należy przetestować czy już skuteczna jest ta metoda na przedłużenie stosunku.

Jeżeli w głowie czai się obawa, że przy kobiecie łatwo będzie zapomnieć o mięśniach Kegla, test można wykonać przy masturbacji. Gdy nadejdzie moment ejakulacji, tak jak przy treningu należy ścisnąć mięśnie na kilka sekund i trzymać je napięte w bezruchu, jednocześnie uspakajając oddech i jego rytm. W ten oto sposób, przeżyty został pierwszy orgazm bez wytrysku, a tym samym, można kontynuować dalej zabawę bez obawy o szybki finisz.

Gdy staramy się o wydłużenie stosunku z partnerką, poprośmy ją aby w odpowiedniej chwili przez moment się nie poruszała. Za chwilę przejmiesz kontrolę i będzie można dalej kontynuować współżycie. Możliwa jest częściowa utrata erekcji, ale po ponownym wkroczeniu do akcji, jest jeszcze pełniejsza a satysfakcje ze stosunku większa.

Wyćwiczona kontrola nad mięśniami Kegla to dłuższy stosunek u mężczyzn. Należy jednak pamiętać, że jeżeli wiemy iż nie da się tym razem uniknąć wytrysku, nie należy go wstrzymywać. Jeżeli ejakulacja już się zaczęła, wstrzymywana szkodliwie działa na gruczoł prostaty.

1 Komentarz
  1. Świetna strona, gratuluję znajomości tematu. pozdrawiam

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w jak przedłużyć stosunek, przedłużanie stosunku, sposoby na przedłużenie stosunku, stosunek u mężczyzn
przed2
Stosunek u mężczyzn dłuższy i bardziej satysfakcjonujący

Istnieje powiedzenie: 3 minuty i po wszystkim. Albo: ja jęknę, drugs on sapnie i koniec. Jak to zmienić? Jak przedłużyć...

how_sex_can_help_you_live_longer
Jak przedłużyć stosunek z pomocą partnerki?

Zbyt szybki koniec, prostate spotyka każdego. I nie chodzi o metaforę śmierci. Szybka erekcja, ask szybki wytrysk i koniec zabawy....

Zamknij