eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak mogę ćwiczyć żeby łatwo i efektywnie schudnąć w udach bez tabletek?

Otwierając jakiekolwiek czasopismo, niezależnie od tego, rx czy jest ono kierowane do kobiet, sickness czy też do mężczyzn, znajdziemy przepiękne kobiety posiadające doskonałą figurę. Często jest to, niestety, tylko zasługą jednego z najbardziej znanych programów do obróbki zdjęć, jakim jest Photoshop.

pilates-strengthen-core-600(1)

Nie znaczy to jednak, że doskonała sylwetka nie jest możliwa do wypracowania. Mamy na to wiele dowodów wychodząc na ulicę, szczególnie latem, gdy ludzie zrzucają zimowe ubrania i zakładają krótkie spodnie, czy spódniczki. Piękne uda, które przyciągają uwagę spacerowiczów i kierowców samochodów, to nie tylko marzenie, to coś co możemy osiągnąć jeśli weźmiemy się do pracy nad swoim ciałem.

Od czego zacząć? Na pewno nie od wydania 500 PLN za nowy strój do ćwiczeń. Lepiej będzie jeśli zamiast biegać po sklepie w poszukiwaniu idealnego dresu, poświęcimy ten czas na kilka przyjemnych ćwiczeń. Nie będziemy mieć wtedy wymówki w postaci braku czasu. Rezygnując z zakupów zyskaliśmy przynajmniej 5 godzin, bo znając życie, tak długo trwałyby poszukiwania wymarzonego kostiumu do ćwiczeń.

Czy, jeśli poświęcimy się ćwiczeniom, będziemy potrzebować garści lekarstw zmniejszających łaknienie, albo herbatek odchudzających? Jakie ćwiczenia będą doskonałą alternatywą dla tych specyfików?

Wiele kobiet pyta mnie jak schudnąć bez tabletek i jak ćwiczyć, żeby łatwo schudnąć? Najczęściej spotykanym pytaniem, nie jest wbrew pozorom, jak pozbyć się oponki, lecz jak efektywnie schudnąć w udach?

W takim momencie zawsze odpowiadam: ?Proszę unikać windy?. I jest to także moją złotą zasadą. Po co mam się godzinami męczyć na siłowni, skoro mogę pokonać kilka pięter tracąc jednocześnie tłuszczyk i zyskując piękne mięśnie. Staram się unikać wind, no chyba, że wybieram się na poszukiwanie nowej pracy i wtedy nie wyglądałoby fajnie, gdybym wpadła do mojego potencjalnego pracodawcy z zadyszką i czerwonymi policzkami.

Kolejną zasadą jest unikanie samochodu i tramwaju. Jeśli tylko mi na to pozwala czas, wybieram spacer. Moje nogi go kochają i mózg też staje się bardziej wydajny. Nie stronię również od wycieczek rowerowych. Moja sześcioletnia córeczka już się przyzwyczaiła i z niecierpliwością czeka na powrót mamy z pracy, żeby móc towarzyszyć mi w przejażdżce. Niestety jest jeszcze za mała na to, by wybrać się na dłuższy dystans, ale jestem przekonana, że szybko nabierze wprawy i to będzie doskonały sposób na wspólne mamino-córkowe wypady.

Wiem, wiem, że osoby czytające ten artykuł już się złoszczą, że miał on zawierać ?ćwiczenia? na szybkie schudnięcie w udach. Ale, czy to wszystko nie są właśnie ćwiczenia? Nasze nogi stale są poddawane ćwiczeniom podczas spaceru, czy jazdy rowerem.

Jeśli chodzi o typowe ćwiczenia, to można je wykonywać w każdym miejscu i momencie. Stojąc w kolejce po chleb można napinać mięśnie pośladków i ud, a schylając się po dokumenty, które nam się zsunęły z zagraconego biurka w pracy, możemy stanąć w lekkim rozkroku uginając nogi i zrobić kilka przysiadów plie. Pamiętajcie tylko, by wasze stopy były skierowane pod kątem 45 stopni, a dłonie leżały oparte na biodrach. Opuszczając biodra w kierunku podłogi i uginając nogi w kolanach, wykonuje się przysiady i pozostaje w tej pozycji przez kilka sekund.

Czas spędzony w pracy możemy też wykorzystać na kolejne ćwiczenie. Jest to ćwiczenie wzmacniające wewnętrzne mięśnie ud, które polega na ściskaniu w pozycji siedzącej poduszki umieszczonej pomiędzy kolanami i udami. Należy ściskać kolana tak mocno, jak tylko się potrafi, przytrzymując w takiej pozycji nogi przez 5 sekund, a później rozluźniając mięśnie.

Pewnie zaraz będziecie się zastanawiać skąd wziąć w pracy poduszkę. Ja wykorzystuję do tego ćwiczenia torbę i jak do tej pory nikt mnie nie spytał, dlaczego trzymam ją między nogami.

Życzę owocnych ćwiczeń i dużo chęci do ich wykonywania.

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w ćwiczenia, jak efektywnie schudnąć w udach, jak schudnąć bez tabletek
trening
Zalety regularnego treningu

Wzmożona aktywność fizyczna, visit codzienny jogging lub sukcesywnie uprawiane treningi siłowe to jeden z najczęściej pomijanych punktów podejmowanych przez wiele...

szybkie odchudzanie
Jak schudnąć szybko i bezpiecznie?

Niemalże każda dziewczyna pragnie prezentować się niebywale, pills urokliwie i pociągać kształtami. Diety odchudzające sycą się coraz to większym uznaniem,...

Zamknij