eşya depolamaevden eve nakliyat

Jak cellulit jest postrzegany przez mężczyzn?

Celullit, no rx odwieczna zmora niemal wszystkich kobiet jest jedną z najpowszechniejszych i jednocześnie najbardziej niepożądanych kobiecych przypadłości.

878548_f520

Skórka pomarańczowa pojawiająca się na udach, health pośladkach i czasami na podbrzuszu oraz górnej części ramion dotyczy około 85 procent kobiet po okresie dojrzewania. Jej efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry, there na której mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami powodujące ból.

W początkowym etapie rozwoju cellulitu nie ma wyraźnych objawów zewnętrznych. Można rozpoznać go za pomocą testu skórnego, polegającego na uchwyceniu w palce fałdu skóry na udzie lub biodrze i ocenie czy pojawiają się na niej wgłębienia i wypukłości. W drugim stadium rozpoznawany jest już wizualnie.
 jak pozbyc sie cellulitu?

Na szczęście współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna znalazły już wiele skutecznych sposobów walki z cellulitem. Specjalistyczne urządzenia dostępne w salonach umożliwiają znaczną redukcję lub nawet całkowite wyeliminowanie tego przykrego problemów.

I choć cellulit dotyczy głównie kobiet, które walczą z nim na tysiące różnych sposobów, to warto się zastanowić, jak ten problem jest postrzegany przez mężczyzn.

Przeczytaj także: Laser na cellulit Rio Anti-Cellulite Laser ? czy warto zainwestować czas i pieniądze?

Ciężko jest tak naprawdę jednoznacznie odpowiedzieć na to, jak mężczyźni postrzegają panie posiadające cellulit tu i ówdzie, mniej czy tez bardziej widoczny. Przyznać trzeba, że niestety potwierdzają się obawy wielu pań, bo mężczyźni dostrzegają go u kobiet.

Pocieszające jest natomiast, że nie działa to na nich odrzucająco i nie uważają cellulitu za przypadłość obrzydliwą. Wielu pytanych uważa, że to normalne w kobiecym ciele. Oczywiście są tacy, którzy preferują brak cellulitu, jednak zgodnie twierdzą, że nie ma on wpływu na relacje damsko-męskie, bo nie ujmuje ogólnej urodzie kobiety.

Jeśli kobieta ma piękną zgrabną figurę, odrobina cellulitu nie zmniejsza jej szans i z pewnością mężczyzna ową kobietą zainteresowany będzie w stanie to zaakceptować. Poza tym, fikcją jest twierdzenie, że mężczyźni zwracają uwagę jedynie na wygląd potencjalnej partnerki. Są ważniejsze kwestie, ale nie każda pani da sobie to wytłumaczyć, bowiem kobiety są najgorszymi sędziami w sprawach własnej urody.

5 Komentarze
  1. z facetami jest różnie. kiedy my mamy cellulit powiedzą, że wcale im to nie przeszkadza, ale kiedy widzą kobietę z cellulitem na ulicy potrafią nieźle ją obsmarować. więc nie do końca wierzyłabym, że nie ma to dla nich znaczenia.

  2. a co innego mają powiedzieć? hehe

  3. no niestety media wykreowały takie kanony piękna w których kilka kilogramów nadwagi, cellulit, czy niestarannie wydepilowane nogi nie wchodzą w rachubę. oczywiście cellulit w domu im nie przeszkadza, bo nie za to kocha się swoje kobiety. własna kobieta ma być nieprzesadnie umalowana, niezbyt wyzywająco ubrana, naturalna, skromna itd. ale właśnie za przeciwieństwami tych swoich kobiet oglądają się na ulicy.

  4. a może czasami jest tak, że facet ma w domu sexbombe, a na ulicy obejrzy się właśnie za cellulitem :P

  5. Mój chłopak nie wiedział co to dopóki mu nie pokazałam (na sobie). Mam szczęście, bo on w ogóle nie zwraca na to uwagi i codziennie mnie całuje po całych udach, żeby mi udowodnić, że to dla niego nie jest wada. Tak samo jak moje rozstępy, których wstydzę się jeszcze bardziej mimo, że nie są zbyt duże ani widoczne. Znam jednak faceta, który się wręcz brzydzi, kiedy zobaczy na udach kobiety cellulit co skutkuje noszeniem przy nim dłuższych spodni i spódnic, żeby uniknąć niepotrzebnych komentarzy…

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w cellulit na nogach, cellulitu, co na cellulit, jak zwalczyc cellulit, leki na cellulit, skuteczne sposoby na cellulit
product_600x800(6)
Tabletki na cellulit Cellinea – działanie, dawkowanie, skład, cena, opinie

Cellinea? skutecznie pozbędzie się cellulitu, mind sprawi, że Twoja skóra stanie się piękna i powabna, bez zbędnym nierówności. Jej rewelacyjne...

Zamknij