eşya depolamaevden eve nakliyat

Główne przyczyny zaburzeń erekcji

Aby erekcja była prawidłowa musi zaistnieć odpowiednie współdziałanie organizmu. Krew musi napłynąć do członka, no rx odpowiednie ciała jamiste muszą ją zatrzymać wystarczająco długo. Lecz nie tylko  fizycznie musi być wszystko tip top. Potrzebny jest także bodziec erotyczny, podniecenie.

Kłopoty z erekcją to wstydliwy temat dla mężczyzn. Nie pytani milczą i nie opowiadają o swoim problemie. Niewielu tez próbuje leczyć zaburzenia erekcji. Stosują raczej domowe sposoby na potencje unikając zwierzeń lekarzom. Dla Panów, szukających przyczyn swojej niemocy, zamieszczam podpowiedzi.

Główne przyczyny zaburzeń erekcji

Alkohol: pity regularnie w dużych dawkach, ma wpływ na układ nerwowy, naczyniowy i hormonalny. A niezaburzona  współpraca tych układów wpływa na erekcję i jej utrzymanie. Jednak, pity sporadycznie i w niewielkich ilościach może wpływać korzystnie. Rozluźnia, sprzyja zbliżeniom, dodaje odwagi. W początkowej fazie zaburzenia erekcji, może poprawiać męskie libido. Lecz to tylko złudny dobry wpływ. Więcej przynosi szkód, niż naprawia.

Papierosy: o szkodliwości palenia tytoniu wie każdy. Nie każdy jednak jest świadomy, jaki ma wpływ na potencje. Palenie zwęża światła żył i tętnic, utrudniając przepływ krwi. A wiadomo, męska hydraulika potrzebuje w pełni sprawnych żył aby nastąpił dosyć szybki napływ krwi do członka a ciała jamiste aby utrzymać wzwód powinny tak się obkurczyć aby uniemożliwić jej odpływ na odpowiednią dozę czasu. U palaczy występuje awaryjność obu układów: napływowego i odpływowego. Oprócz tego, ingerencja tytoniu i nikotyny dotyka też produkowanej spermy. Jest ona złej jakości i produkowana w małych ilościach.

Zła dieta i zbyt mało ruchu: zaburzenia erekcji są ściśle powiązane z brakiem ruchu. Aby organizm był w pełni sprawny, potrzebna mu jest choć odrobina sportu. Brak erekcji ma związek z wytrzymałością organizmu na wysiłek fizyczny. Ruch dba o naszą tężyznę fizyczną jak i naczynia krwionośne. Niebagatelny wpływ ma też dieta. Zamiast tłustych dań, dużej ilości alkoholu, powinna być bogata w warzywa i owoce, chude mięsa. Wieczorne piwka z kumplami należałoby zastąpić lampką czerwonego wina spożytą do zdrowego obiadu. Nie należy też stawiać na ilość posiłku na talerzu a na jego jakość. 5 drobnych, zdrowych, pożywnych porcji dziennie wpłynie korzystnie nie tylko na libido ale i na dobre samopoczucie i zdrowy wygląd.

Przemęczenie i stres: problemem współczesnego mężczyzny jest ciągły stres. Tryb pracy niejednokrotnie kilkunastogodzinnej, nastawia organizm na ciągłą walkę. Tym samym, stosunek wieczorem, gdy już jesteśmy po pracy staje się kolejnym wyzwaniem. I okazuje się, że ostatnim – niezaliczonym. Organizm nie umie natychmiastowo przestawić się z trybu walki i napięcia w stan relaksu. Aby o to zadbać, należy odciąć się od całego dnia pełnego wyzwań. Może to być np. siłownia. Dozujemy wtedy dawkę sportu potrzebną do funkcjonowania organizmu, ale i likwidujemy stres. Długotrwałe przemęczenie i brak snu prowadzi do stanów depresyjnych. A wtedy zanika i ochota na seks i występują zaburzenia erekcji.

Niewłaściwa partnerka: może wydawać się to  śmieszne, ale w wielu przypadkach to właśnie partnerka pogłębia niedyspozycję mężczyzny. Zaburzenia erekcji dotykają coraz więcej osobników. Ponaglanie, dogadywanie, wyśmiewanie prowadzą do większej frustracji i niemocy. Stosunek staję się stresujący. Chwilowa niedyspozycja dla mężczyzny równa jest impotencji. Właściwa rozmowa z partnerką o mniej stresującą formę współżycia a jednocześnie nie lekceważenie problemu, powinna złagodzić objawy. Tylko właściwe nastawienie bliskiej osoby do zaistniałego problemu może go rozwiązać.

Choroby serca: serce i penis łączy więcej niż się wydaje. Gdy w naczyniach krwionośnych zachodzą zmiany miażdżycowe ich średnica ulega zmniejszeniu i krew krąży z coraz większą trudnością. Osiągnięcie wzwodu jest coraz trudniejsze. Pierwsze zmiany miażdżycowe objawiają się właśnie jako zaburzenia erekcji, ponieważ światło żył w penisie jest o połowę mniejsze i to je jako pierwsze blokują blaszki miażdżycowe. To pierwszy sygnał o zbliżającym się zawale. Więc jeżeli wystąpi taki niepokojący objaw, śmiało pierwsze kroki możemy skierować właśnie do kardiologa.

Niski poziom testosteronu: z wiekiem poziom testosteronu spada. brak testosteronu to mniejsze libido, mniejsze libido to brak ochoty na seks. Współżycie podejmowane jest w mniejszym stanie podniecenia a to objawia się jako brak erekcji. Rozwiązaniem problemu jest terapia hormonalna przeprowadzana pod ścisłym nadzorem lekarza. Testosteron jest podawany domięśniowo. W ten sposób utrzymany jest poziom potrzebny do pełnej erekcji i udanego pożycia seksualnego.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w potencja u mężczyzn, zaburzenia erekcji, zaburzenia erekcji przyczyny, zaburzenia potencji, zaburzenie erekcji przyczyny
art1
Kiedy mówimy o zaburzeniu erekcji

O zaburzeniu erekcji mówimy dopiero wtedy, buy gdy 25% z podejmowanych prób współżycia kończy się fiaskiem. Zaburzenie występuje wtedy, cure...

erekcja2
Wzmocnienie erekcji kluczem do sukcesu

Pełna erekcja, advice mocniejszy wzwód to marzenie ówczesnego mężczyzny. Na problem z erekcją cierpi co drugi facet. Brak erekcji nie...

Zamknij