eşya depolamaevden eve nakliyat

Dłuższa rozkosz u mężczyzny czyli wydłużenie stosunku w pigułce

przedłużenieWielu mężczyzn zastanawia się jak wydłużyć stosunek i czy przedłużenie stosunku jest możliwe. Jest możliwe, o ile ćwiczenia wykonuje się regularnie i systematycznie. Takie ćwiczenia mają za zadanie opóźnienie wytrysku.

Ćwiczenia należy zacząć od masturbacji. Należy członek wprowadzać w zwód i doprowadzać do momentu kulminacyjnego. Wtedy należy zaprzestać stymulowania i odczekać moment krytyczny. Gdy ejakulacja odsunie się w czasie należy kontynuować masturbację. Taki tok zabawy należy powtarzać kilkakrotnie. Ten sam schemat należy powtarzać z partnerką. Gdy nadejdzie moment wytrysku, należy usunąć członka z pochwy i odczekać w bezruchu i żadnej stymulacji aż organizm będzie mógł kontynuować współżycie.

Kolejnym ćwiczeniem na przedłużenie stosunku, jest ćwiczenie mięsni Kegla. Jest to dyskretne ćwiczenie, które możemy wykonywać w każdym momencie naszego dnia. Aby uzmysłowić sobie jak działa ten mięsień, ćwiczenie zaczynamy wykonywać w trakcie oddawania moczu. Naprzemiennie wstrzymujemy strumień i go popuszczamy. Przez cały dzień, możemy zaciskać ten mięsień i go rozluźniać. Dzięki wyćwiczonemu mięśniowi Kegla stosunek u mężczyzn będzie o wiele dłuższy i bardziej satysfakcjonujący dla dwóch stron.

Oprócz tych prostych ćwiczeń na przedłużenie stosunku, należy też uświadomić sobie że problemy z długością stosunku mają podłoże psychologiczne. Stres, bojaźń wobec stosunku z kobietą, depresja czy niska samoocena mają wpływ na jakość współżycia. Relaks czy poprawa własnego wizerunku powinny pomóc. Jeżeli jednak, stosunek u mężczyzn trwa zbyt krótko z wyżej wymienionych powodów, należy po poradę udać się do psychologa. Być może krótka terapia pomoże w osiągnięciu satysfakcji w sferze łóżkowej.

CC_CTA_4

Dobrym i szybkim sposobem są tabletki na potencje. To skuteczna forma skutkująca długą erekcją i pełnym stosunkiem. Wzwód staje się pełniejszy a moment ejakulacji jest oddalony w czasie. Potencja bez recepty to bezpieczny sposób na wydłużenie stosunku. Bezpieczny i dyskretny. Zazwyczaj taką tabletkę zażywa się kilka chwil przed stosunkiem. Oprócz tabletek, dostępne są też inne farmaceutyki, np. maści czy kremy stymulujące wzwód.

Bezpośrednio przed stosunkiem należy też ograniczyć używki. Alkohol osłabia reakcję całego organizmu. Jeżeli ma nastąpić świadome przedłużenie stosunku, alkohol należy odstawić na najwyższą półkę i skupić się na reakcjach organizmu i swojej partnerce.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w domowe sposoby na potencje, przedłużenie stosunku, przedłużenie stosunku z kobietą, sposoby na przedłużenie stosunków
brak erekcji
Brak erekcji to nie problem

W życiu mężczyzny przychodzi czas kiedy spotyka go niemoc. Pierwszy raz jest ogniwem zapalającym. Nieświadomie, side effects mężczyzna buduje łańcuszek...

how_sex_can_help_you_live_longer
Jak przedłużyć stosunek z pomocą partnerki?

Zbyt szybki koniec, prostate spotyka każdego. I nie chodzi o metaforę śmierci. Szybka erekcja, ask szybki wytrysk i koniec zabawy....

Zamknij