eşya depolamaevden eve nakliyat

Dieta tasiemcowa – drastyczna moda na odchudzanie

Moda na bycie szczupłą, pills a co za tym idzie atrakcyjną niesie za sobą wysoką cenę. Każda kobieta pragnie posiadać nienaganną sylwetkę, side effects niejednokrotnie płacąc za to wysoką cenę. Aby osiągnąć wymarzony cel i zrzucić nadprogramowe kilogramy kobiety są w stanie wiele poświęcić, często niestety własne zdrowe czy nawet życie. Dla idealnej figury decydujemy się na drastyczne diety, będące nie bez znaczenia dla naszego organizmu. Stąd też pomysł na dietę tasiemcową czyli niedorzeczne odchudzanie tasiemcem.

tapeworm-diet

źródło: planetivy.com

Któż nie chciał by schudnąć łatwo i bez wyrzeczeń? Niektórzy w akcie desperacji są w stanie posunąć się do diety tasiemcowej, która może spowodować nawet nieodwracalne zmiany we wnętrzu ciała. Tasiemiec ? dieta ta w ostatnim czasie stała się prawdziwym fenomenem. W sieci aż roi się od ogłoszeń zdesperowanych dziewczyn o treści: ?kupię tasiemca?. Internet obfituje w tysiące anonsów polecających tabletki z tasiemcem.

W sytuacji gdy osoba kupująca zawaha się, bezwzględni handlarze zewsząd dostarczają jej dowodów na skuteczność specyfiku w procesie odchudzania. Ciekawostką jest, iż kupno pigułki nie jest najtańsze. Jednak i na to sprzedawcy znaleźli sposób, kusząc promocjami czy też obniżkami cen. Niechlubny trend na odchudzanie tasiemcem przywędrował do nas z Hollywood. Wśród celebrytów proceder ten jest znany od wielu lat.Niestety dziś dzień dotyczy on już nastolatek, dla których jest on szczególnie niebezpieczny.

Tabletka z tasiemcem charakteryzuje się negatywnym wpływem na nasze zdrowie. Po zażyciu ampułki, główka płazińca przyczepia się do ścianki jelita, by mieć możliwość się w nim rozwijać. Pasożyt rozrasta  się, osiągając niebywałe rozmiary, nawet kilkunastu metrów. Następnie tasiemiec chłonie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania substancje odżywcze, tym samym wyniszczając nasz organizm. Znaczna ilość pasożytów pochłania witaminy, biopierwiastki, a w ich szczególnych upodobaniach mieści się żelazo i magnez. Pożerają nie tylko te składniki, ale także wiele innych, co warte uwagi wcale nie preferując tłuszczu!

W ostatniej fazie osoba zaatakowana staje się coraz słabsza, traci apetyt i?. osiąga to czego tak pragnęła ? chudnie. Jednak czy warto? Lekarze alarmują, że owa dieta jest bardzo przykra w konsekwencjach w tym między innymi: bóle głowy, biegunka, infekcje, mdłości. W skrajnych przypadkach odnotowano również przypadki śmierci kobiet będących zwolenniczkami pasożytniczej diety. Najkrócej mówiąc terapia tasiemcem grozi tragicznym spustoszeniem dla organizmu.

Mimo brutalnej rzeczywistości dieta tasiemcowa wciąż jest stosowana. Kobiety zachęcone są łatwą możliwością schudnięcia bez wkładania w to większego wysiłku. Brak wiedzy na temat pasożytów sprawia, iż możliwe konsekwencje często są bagatelizowane. Bywa jednak, że nawet osoby świadome, będące pod presją otoczenia decydują się na ten złowieszczy krok. Chociaż specjaliści ostrzegają przed braniem czegokolwiek z niesprawdzonych źródeł, chęć bycia szczupłą często przysłania zdolność logicznego myślenia. Chudnijmy mądrze! Nie zapraszajmy do naszego ciała intruza, którego celem jest pożeranie nas od wewnątrz.

3 Komentarze
  1. odrażające ;/

  2. Ojeju….nawet trudno mi się czyta ten artykuł ale na pewno się przyda!

  3. Pomysły współczesnych nastolatek czasem mnie przerażają…

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13