eşya depolamaevden eve nakliyat

Czy związek po zdradzie ma szanse na powodzenie?

źródło: infidelityinfo.org

źródło: infidelityinfo.org

Od kilku dni chodzi mi po głowie jedno pytanie i nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi. Obserwuję otaczający mnie świat i z przerażeniem zauważyłam, discount że ludzie nie potrafią już żyć w monogamii. W telewizji stale słyszę, erectile że jakaś gwiazda filmowa rozwodzi się z mężem, albo polityk zdradził żonę z sekretarką. Informacje te są podawane jako newsy i później cały świat przez kilka dni rozprawia o tym wydarzeniu. Powoli zaczęliśmy się przyzwyczajać do historii o zdradach, ponieważ czytamy o nich w gazecie popijając poranną kawę. A zasiadając przed telewizorem, po długim i męczącym dniu w pracy, oglądamy filmy o niewiernych partnerach.

Zdrada w małżeństwie

Temat ?Zdrada w małżeństwie? pojawia się w wielu programach rozrywkowych, w których ludzie opowiadają całemu światu jak to żona zdradza męża, albo on ją. Ludzie wręcz chwalą się tymi smutnymi informacjami z widzami, lub słuchaczami radiowymi. Rozumiem, że zdrada boli i kiedy się jej doświadczy, dobrze jest znaleźć dobrą duszę, która nas wysłucha i doradzi co zrobić w tak trudnej życiowej sytuacji. Ale, żeby zaraz opowiadać o tym publicznie?

Według mnie takie zachowanie ma wpływ na postrzeganie świata przez dzieci i młodzież. Przecież i one spędzają kilka godzin dziennie przed ekranem telewizora i niejednokrotnie przeskakując z kanału na kanał trafiają na programy, które wręcz wychwalają bigamię. Obawiam się, że może to mieć niekorzystny wpływ na ich dorosłe życie.

Mając świadomość, że społeczeństwo propaguje taki styl życia, zaczęłam się zastanawiać, jak żyć w świecie pełnym kłamstwa i nieszczerości? Czy jest możliwy związek po zdradzie? Czy powód zdrady ma wpływ na to, czy ją zaakceptujemy i będziemy mogli nadal tworzyć szczęśliwą rodzinę?

Na nasze pokolenie wielkiego wpływu już pewnie nie mamy, ale może warto rozmawiać z dorastającymi dziećmi o życiu, szczerości, miłości?

Ja stale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie, czy jeśli kochamy, łatwiej wybaczamy zdradę? A nawet jeśli uda nam się ją wybaczyć, to czy o niej zapomnimy? Czy potrafimy żyć z kimś mając cały czas w świadomości, że już zostaliśmy oszukani i zdradzeni? I jaki to może mieć wpływ na nasze kolejne związki?

Niestety do dnia dzisiejszego nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jeśli sama znalazłabym się w podobnej sytuacji pewnie zrezygnowałabym ze związku z człowiekiem, który już raz mnie oszukał. Jedyną przeszkodą mogłaby być miłość. Wiem, że prawdziwa miłość potrafi wybaczyć, ale nigdy zapomnieć.

Czytelniczka

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w czy związek po zdradzie ma szanse na przetrwanie, wybaczanie, zdrada, ZWIĄZEK
związek na odległość
Czy związek na odległość ma szansę na przetrwanie?

Kilka dni temu jedna z moich przyjaciółek umówiła się ze mną na poobiednią kawę. Obie lubimy usiąść w sobotę przy...

adultery2
Czy związek po zdradzie ma szanse na powodzenie?

I ślubuję Ci miłość, generic wierność i uczciwość małżeńską... te słowa przysięgi zna chyba każdy. I piękna bajka, look która...

Zamknij