eşya depolamaevden eve nakliyat

Ćwiczenia na powiększanie biustu

Każda kobieta marzy o pięknym i kształtnym biuście. Piersi stanowią w dużym stopniu synonim kobiecości i seksapilu. Niestety większość z nas jednak nie jest usatysfakcjonowana jego rozmiarem i pragnie go powiększyć. Mały biust niejednokrotnie stanowi źródło kompleksów czy nawet zaniżonej samooceny.  Właśnie z tego powodu kobiety obdarzone mniej hojnie przez naturę szukają sposobu by to zmienić. Często podejmując decyzje o chirurgicznej interwencji. Warto jednak wiedzieć, sale że istnieją inne metody powiększania biustu, bez ryzyka, bólu i?. całkowicie za darmo!

breast-masTER111

źródło: theworldofchinese.com

Jak powiększyć biust? Nie musimy uciekać się do drastycznej, nieprzyjemnej metody operacyjnej. Obecnie znane są naturalne sposoby na zmianę rozmiaru miseczki. Jednym z nich są oczywiście ćwiczenia na powiększenie piersi. Nie tylko sprawią, że nasze piersi staną się pełniejsze, podniesione oraz nabiorą wyrazu, ale także wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie. Klatka piersiowa przysłonięta jest pasem mięśni, które dzięki właściwie dobranym ćwiczeniom, staną się mocniejsze i lepiej zarysowane.

Ćwiczenia te w większości mogą być wykonywane w każdym miejscu, w dowolnym czasie. Najważniejsze jest jednak, aby wykonywać je systematycznie. Podczas treningu poleca się zmodyfikowane pompki – wąskie rozstawienie dłoni, natomiast łokcie muszą przylegać do tułowia, kręgosłup cały czas wyprostowany.

Dobroczynne dla piersi są ćwiczenia z ciężarkami (wykonywane w pozycji leżącej). Wśród aktywności, które zasługują na wyjątkową uwagę wymienia się ćwiczenie o wdzięcznej nazwie Spin Doctor - należy stanąć prosto w rozkroku i wyciągnąć ręce przed siebie, następnie powinno się dosięgać palcami jak najdalszego punktu widocznego przed sobą, powoli próbując złączyć palce obu rąk.

Kolejną skuteczną metodą jest masaż piersi. Wspomaga on wzrost biustu, podnosi jego jędrność i elastyczność. Ponadto dodatkową zaletą jest fakt, iż dzięki masażowi skontrolujemy stan zdrowotny piersi. Powszechnie uważa się również, że naprzemienny zimny i ciepły masaż, zakończony zimnym strumieniem wody napina skórę i co najważniejsze sprawia, iż staje się jędrniejsza.

Na rynku dostępne są także kremy do pielęgnacji biustu. Produkty te mają za zadanie kształtować piersi, jak i poprawiać struktury biustu oraz jego okolic. Słyszy się jeszcze o tabletkach na przyrost piersi, jednak opinie na temat wielu z nich są podzielone. Chociaż niektóre z kobiet chwalą sobie ten sposób, trudno jest udowodnić. jak długo uda się utrzymać osiągnięty efekt. Dlatego do zażycia jakichkolwiek inwazyjnych środków powinno podchodzić się z dystansem i zdrowym rozsądkiem.

Naturalne metody powiększania biustu są doskonałą alternatywą dla kobiet chcących uniknąć operacji plastycznej. Dlaczego? Nie niosą one za sobą ryzyka powikłań, ani innych dolegliwości pooperacyjnych. W przypadku zabiegów chirurgicznych obawy są całkiem uzasadnione i słuszne. Wobec powyższego nic w tym dziwnego, iż posiadaczki mniejszych piersi stosują inne nieinwazyjne metody, aby uzyskać nie tylko piękne ale i jędrne piersi.

3 Komentarze
  1. Dzięki za ten artykuł :) Super!

  2. Już zaczynam ćwiczyć! Lato przed nami a wiadomo że piękny jędrny biust idealnie wygląda w kostiumie :D

  3. Ruszamy ruszamy :) trzeba spróbować

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w ćwiczenia na powiększanie biustu, jak powiększyć biust, jędrne piersi, kremy do pielęgnacji biustu, masaż piersi, metody powiększania piersi
lovely breasts
Powiększanie piersi bez operacji.

Okładki gazet na których spotykamy piękne kobiety z efektownym biustem zalewają kioski i księgarnie. Przechodząc obok upajamy się ich widokiem....

Zamknij