eşya depolamaevden eve nakliyat

Co zrobić żeby jak najszybciej zdrowo i skutecznie schudnąć 10 kg po ciąży?

Czasem z zaskoczenia, store czasem wskutek długich starań na naszym teście ciążowym zauważamy dwie kreseczki. Niezależnie od tego, find czy to jest ciąża długo oczekiwania, czy też zupełnie niespodziewana, kolejne miesiące upływają nam pod hasłem: ?dziecko?. Maleńka komóreczka zmienia się w ziarenko fasoli z bijącym serduszkiem w środku. To ziarenko z miesiąca na miesiąc staje się większe i większe. Wtedy też nasze ciało zmienia kształt. Brzuszek się zaokrągla a biodra i uda stają nieco szersze, ponieważ ich zadaniem jest udźwignąć dodatkowy ciężar. Jeśli nasze ciało zmienia się naturalnie, to nie ma jeszcze tak wielkiego kłopotu, problem pojawia się, gdy zaczynamy sobie folgować i zjadamy podwójne porcje śniadania, obiadu i kolacji. Nierzadko podjadając jeszcze między posiłkami. Najczęściej wtedy odkrywamy, że już ciężko jest nam się ruszać i rezygnujemy ze spacerów, poświęcając się czytaniu gazet i oglądaniu telewizji.healthy-foods-before-pregnancy-

Po dziewięciu miesiącach błogiego lenistwa przychodzi na świat maleńka istotka, która wymaga od nas zainteresowania. Już nie możemy leżeć cały dzień na kanapie i prosić męża o doniesienie kolejnej porcji tortu śmietanowego. Wtedy też zauważamy nadmiar tłuszczu na brzuchu i w jego okolicach i zastanawiamy się jak schudnąć po ciąży?

Ten czas warto wykorzystać na opiekę nad dzieckiem nie tylko z powodu, iż jesteśmy mamą. Możemy podejść do tego także bardziej egoistycznie i zająć się dzieckiem również po to, aby w czasie pielęgnacji spalić kilka kalorii. Jeśli do opieki zatrudnimy babcię, lub nianię, to będziemy musiały znaleźć dodatkowy czas na siłownię. Niestety, siłownia i ćwiczenia fizyczne są raczej odradzane w okresie połogu. Na szczęście opieki nad dzieckiem nikt nam nie zabroni. W tym czasie możemy schudnąć kilka klimogramów. Jeśli chcemy stracić kilka kolejnych centymetrów w obwodzie możemy zdecydować się na karmienie piersią. Kiedy Maluszek wysysa pokarm z piersi, obkurcza się nasza macica. Kobiety karmiące dochodzą do formy zdecydowanie szybciej. Wpływa na to też pożywienie, które wybieramy, żeby nie zaszkodzić Maleństwu.

Jeśli to nie pomoże i każdego ranka budzimy się z myślą: ?Jak najszybciej schudnąć i znów poczuć się atrakcyjną?, powinnyśmy poświęcić troszkę czasu swojej osobie i wykonywać przynajmniej raz dziennie kilka bardzo prostych ćwiczeń, które bez kłopotu przypomnicie sobie z podstawówki. Zacznijcie od prostych skłonów, brzuszków, pajacyków. Możecie też kupić sobie skakankę. Będzie to doskonały powrót do dzieciństwa. Oprócz tego, że zyskamy dobrą formę, ćwiczenia fizyczne, wprawią nas w miły nastrój, ponieważ endorfiny wydzielane podczas wysiłku fizycznego poprawiają nasze samopoczucie. Wtedy nie będzie już ważne ile ważymy, i przestaniemy się zastanawiać jak schudnąć 10 kilogramów?

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13