eşya depolamaevden eve nakliyat

Chrom a odchudzanie

eating-sweets-300x300Chrom to pierwiastek odpowiedzialny w naszym organizmie za produkcję insuliny oraz normowanie poziomu cukru we krwi. Niedobór tego pierwiastka ogranicza wchłanianie przez wątrobę wolnych kwasów tłuszczowych, medicine co powoduje tworzenie się tkanki tłuszczowej. Wraz z insuliną uczestniczy w metabolizmie białek, visit this site dzięki czemu obniża poziom cholesterolu we krwi. Odgrywa ważną rolę walce z chorobami naczyniowo- sercowymi. Dzięki swoim właściwościom pozwala na szybsze zredukowanie tkanki tłuszczowej, co czyni go tak ważnym składnikiem podczas diety.

Pomaga również w budowaniu tkanki mięśniowej oraz przyspiesza metabolizm. Chrom jest przydatny również w ?chwilach słabości? podczas diety. Pomaga utrzymać właściwy poziom cukru we krwi, co hamuje chęć sięgnięcia po coś słodkiego.

W czym jest chrom

Zawartość chromu w produktach spożywczych nie jest wysoka. Jednak jest bezpieczna w stosowaniu- nie można jej przedawkować. Najłatwiej przyswajalną postać chromu zawierają produkty pełnoziarniste, mięso i sery.

Chrom występuje w gruboziarnistych kaszach, drożdżach, chudym mięsie, zielonym groszku, gotowanej wołowinie, pełnoziarnistym pieczywie, brokułach, rybach, orzechach, płatkach, kiełkach pszenicy, owocach morza i ziołach. Najwięcej chromu, bo 128 ug/ 100g posiadają małże. Dieta urozmaicona o te produkty będzie efektywniejsza.

Jaki chrom na odchudzanie

Chrom przyjmowany w postaci kapsułek niesie ze sobą ryzyko przedawkowania tego minerału. Jest ono tak samo groźne jak jego niedobór i może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Istnieją podejrzenia, iż chrom w wysokim stężeniu ma zły wpływ na strukturę DNA. Nadmierne stosowanie chromu powoduje również bóle głowy, bezsenność, rozdrażnienie oraz wahania nastroju.

Chrom tabletki na odchudzanie

Chrom możemy zakupić w cenie ok.15 zł za opakowanie zawierające 50/60 tabletek. Nie warto również wierzyć, iż samo przyjmowanie chromu jest w stanie pomóc nam w utracie zbędnych kilogramów. Jedynie urozmaicenie zdrowego trybu życia oraz zróżnicowanej, zbilansowanej diety o ten pierwiastek może wspomóc odchudzanie.

4 Komentarze
  1. brałam kiedyś chrom na odchudzanie ale nie widziałam żadnego efektu. tzn nie spodziewałam się że schudnę, ale nie zauważyłam, by chamowały apetyt na słodycze

  2. no niestety chrom chromowi nie równy, jak ze wszystkim praktycznie. być może kupiłaś tabletki ze zbyt małą dawką chromu w chromie :)

  3. też niewiele osób wie, że chrom może wywoływać problemy z wątrobą lub napady drgawek

  4. ja miałam odwrotny efekt, po chromie zaczęłam tyć.

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13