eşya depolamaevden eve nakliyat

Choroby, leki i ich wpływ na libido u kobiet.

lib2Nie tylko nastawienie psychiczne ma wpływ na potencje u kobiet. Bardzo często przyjmowane leki obniżają libido. Jakie choroby maja wpływ na nasz stosunek do współżycia?

Na obniżenie libido u kobiet maja wpływ przede wszystkim choroby przewlekłe. Cukrzyca, prostate nowotwór czy choroby układu krążenia mają wpływ na gospodarkę hormonalną naszego organizmu. Spadek hormonów tarczycy czy serotoniny objawia się zanikiem popędu płciowego u pań. Także choroby układu rozrodczego, płciowego odgrywają istotną rolę. Przebyte infekcje, zapalenie dróg moczowych mogą być przyczyną bolesności przy stosunkach płciowych. A to potęguje wrażenie dyskomfortu i pozbawia akt przyjemności.

Spadek hormonów w tym estrogenu w okresie menopauzy, często prowadzi do suchości pochwy a to znacznie utrudnia życie erotyczne. Zanikanie testosteronu w tym okresie, skutkuje zanikaniem popędu u kobiet.

Obniżenie libido u kobiet występuje też przy takich schorzeniach jak: zapalenia stawów, zwyrodnienia stawów, choroba wieńcowa, schorzenia neurologiczne, czy niedokrwistość. Wszystkie te choroby mają wpływ na popęd seksualny u pań. W szczególności epilepsja i leki na nią przyjmowane prowadzą do oziębłości seksualnej.

Ciąża i stan połogu po niej mają wpływ nie tylko na spadek libido u kobiet ale i na jakość odbywanych stosunków. W czasie ciąży zmiany zachodzą nie tylko w organizmie kobiety ale również i w psychice. Bardzo często kobiety obawiają się bólu w kontaktach seksualnych z partnerem. Spada również poczucie atrakcyjności.

Wszelkiego rodzaju używki jak alkohol, papierosy czy narkotyki obniżają zarówno libido jak i pogarszają jakość odbywanych stosunków. W większości przypadków kobiety nie osiągają pełnej satysfakcji będąc pod wpływem alkoholu czy też innych środków działających psychoaktywnie.

Wszystko co ma wpływ na organizm kobiety, każda choroba czy też tryb życia, wpływa również na jej libido. Jeżeli mniejsza ochota na seks jest bardzo widoczna i utrudnia relacje z partnerem, warto sięgnąć po tabletki na popęd u kobiet. Tabletki unormują uśpione libido i życie seksualne powinno rozkwitać.

4 Komentarze
  1. Moje libido bardzo spadło od kiedy jestem w ciąży i nie wiem co z tym zrobić :(

  2. Michalino nie ma czym sie przejmować wszystko wróci do normy jakis czas po porodzie :)

  3. Janko, bardzo dziękuje za wsparcie lecz w czasie ciąży nawet tabletki które są podane w powyższym artykule nie są dla mnie wskazane :( już nie wiem co robić :( koleżanki miały udane życie erotyczne podczas ciąż a ja nie mam ochoty na nic :(

  4. Michalino jesli tak bardzo Ci to przeszkadza w codziennym życiu skonsultuj sie ze swoim lekarzem :P

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13

Więcej w choroby a libido u kobiet, libido u kobiet, spadek libido u kobiet, spadek libido u pań
lib3
Domowe sposoby na potencje dla pań

Osłabienie libido to nie tylko problem dotyczący mężczyzn. Coraz częściej z tym problemem borykają się kobiety. Panie brak ochoty na...

lib2
Farmakologia kontra libido u kobiet

Dwie trzecie kobiet cierpi na zaburzenia i spadek libido. Jest to nowa choroba cywilizacyjna. Długotrwałe przemęczenie skutkuje zaniżeniem aktywności seksualnej...

Zamknij