eşya depolamaevden eve nakliyat

Bądź piękna!

Dzisiejszy świat często kreowany przez media nacechowany jest ideałem piękna. Każda kobieta chciałaby być tą najpiękniejszą i czuć się niczym gwiazda migająca w blasku fleszy. Chociaż zdajemy sobie sprawę, malady że nad wyglądem artystów czuwa sztab specjalistów nie jesteśmy w stanie zwalczyć chęci dorównania tym najlepszym, pilule sławnym i bogatym. Czy jest na to sposób? Nie ulega wątpliwości, iż kobiety przywiązują  do swojego wyglądu dużą wagę. Jednak jak się okazuje nie tylko one.  Badania pokazują, że zdaniem większości Polaków wygląd zewnętrzny ma istotne znaczenie zarówno dla powodzenia w życiu prywatnym, jak i w osiąganiu sukcesów na tle zawodowym.

Beautiful-Women-Face-640x360

Odwołując się do źródeł: wygląd stanowi jeden z najważniejszych elementów, decydujących o nastawieniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie  poznanym osobom wszelakich cech osobowości oraz na sposób przewidywania ich postępowania. W psychologii pojęcie to znane jest jako  ?efekt aureoli? ? czyli przypisywanie pozytywnych/negatywnych cech osobie na podstawie pozytywnego/ negatywnego wrażenia. Wynika z tego jednoznacznie, że osobom atrakcyjnym łatwiej jest zaufać, częściej, odbieramy je jako sympatyczniejsze i bardziej otwarte.

Warto się zastanowić co kryje się pod tak modnym teraz pojęciem uroda?  O urodzie możemy dużo przeczytać, usłyszeć, dowiedzieć się. Jednak nikt dotychczas nie pokusił się o stwierdzenie czym ona tak naprawdę jest. Wygląd ? to zespół wielu czynników, cech uwarunkowanych genetycznie na które nie mamy wpływu. Mimo to atrakcyjna może być każda kobieta!  Aby nasz obraz został odczytany pozytywnie poszczególne elementy muszą ze sobą współgrać dopiero wtedy tak naprawdę odkryjemy to, czym jest piękno.

Przede wszystkim na początku swojej drogi ku osiągnięciu piękna należy czuć się atrakcyjnie z samym sobą. Odnaleźć harmonie między duszą a ciałem. Wtedy nasza samoświadomość doda nam tego najsilniejszego uroku ? wypływającego w głębi nas. Jeśli kobieta czuje się atrakcyjna, pewna siebie jest w stanie osiągnąć i robić więcej.  Zasada jest prosta ładne kobiety to przede wszystkim te, które się tak czują. Nie skupiaj się na swoich mankamentach, wadach, doceń swoje zalety.

Niedoskonałości można zamaskować a jeśli są one widoczne nie muszą wpływać na to jak jesteśmy odbierani. Nie wolno zapominać, iż na nasz wizerunek składa się wiele cech poza wyglądem zewnętrznym: styl bycia, zapach, sposób poruszania. Zainteresowanie budzą kobiety emanujące naturalnością i swoboda zachowania.

Pozwól sobie na odrobinie szaleństwa i daj sobie szanse być zniewalającą. Wydobądź to co w Tobie najlepsze i czuj się dobrze z samą sobą! Szukasz uniwersalnej recepty na poprawę wyglądu, może tabletek obniżających wagę zaraz po zażyciu? Nic bardziej mylnego! Sposób jest prosty a wręcz banalny ? uśmiech. No właśnie! Nikt tak nie przyciąga drugiego człowieka jak optymista. Osoba, która swoim nastawieniem zaraża energią i chęcią do życia. Cofnij się w przeszłość. Przypomnij sobie jak wyglądają  te piękne i atrakcyjne? Kobiety te uśmiechają się emanując pewnością i seksapilem. Nie skupiaj się nad tym czego nie możesz zmienić.  Zadbaj o pielęgnacje, dobierz  strój podkreślający Twoje atuty. Po prostu bądź piękna!

2 Komentarze
  1. Kobieta powinna być naturalna i pokazywać swoje piękno od tej strony ;)

  2. I tak jestem zdania że kobieta najpiękniej wygląda kiedy jest naturalna ale czasem warto o siebie zadbać aby zrobić na kimś wrażenie :)

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13