eşya depolamaevden eve nakliyat

14 czerwca w Warszawie Pierwsze Polskie Targi Size+ SPRAWDŹ szczegóły!

14 czerwca 2014 roku odbędą się Pierwsze Polskie Tar­gi Size+. Impreza jest zorganizowana przez znaną agencję modelek plus size MaxiLook i blog informacyjny Szafa Size Plus, abortion czyli grupę pasjonatów, którzy od wielu lat działają na rzecz krągłych kobiet i mężczyzn. Wydarzenie jest całodzienne i odbędzie się w 1500m2, w godzinach 10-18. Dodatkowo wieczorem jest zaplanowana impreza taneczna, czyli szalone afterparty do rana (oczywiście tematyczne!). Są to pierwsze tego typu Targi w Polsce.

Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie zostało podzielone na pięć sektorów tematycznych: moda i styl, uroda, kuchnia i jedzenie, czas wolny, wewnętrzna harmonia – każdy z nich uzupełnia się wzajemnie.

Ostatnio coraz częściej słyszmy o niebezpieczeństwach związanych z nadwagą, jednocześnie coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie bardziej krągłych modelek i poszerza swoją ofertę dla ikselek ? Pierwsze Polskie Targi Size+ to poniekąd odpowiedź na te dwa zjawiska. Chcemy pokazać, że w każdym rozmiarze można czuć się dobrze, skupić się na swoich atutach i szczęśliwie żyć. Jednocześnie zachęcamy do dbania o siebie, zarówno pod względem wizualnym, jak i fizycznym.

Na Targi zapraszamy zarówno osoby świadome swoich atutów, jak również te, które mają problem z doborem garderoby, nie są pewne jak się umalować, są nieśmiałe, potrzebują porady specjalistów, a także te, które po prostu szukają ciekawego i przyjaznego sposobu spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy także wszystkich tych, którzy są życzliwie nastawieni do tematu. - zapowiadają organizatorki Targów.

Targi Size+ to również prezentacja firm, które mają ciekawą ofertę skierowaną do osób posiadających krągłości, ale nie tylko. To cały pakiet rozrywkowy, edukacyjny i integracyjny.

Przygotowaliśmy interesujące propozycje dla krągłych szafiarek, odbędzie się SWAP Party, czyli wymiana ciucha w rozmiarze 42+, casting na modelkę plus size (agencja MaxiLook), pokaz mody, bezpłatne warsztaty dotyczące m.in. stylizacji, wizażu, brafittingu, doboru fryzur, liczne prelekcje na scenie, konkursy, pokaz tańca, tematyczne gadżety, profesjonalne zdjęcia, ogólnopolski zlot ikselek i wiele innych. Pojawią także się znani goście. Będzie się działo! - dodają dziewczyny.

Co ważne Targi są skierowane do wszystkich kobiet i mężczyzn, w każdym wieku.

Razem tworzymy świadomą społeczność!

Na osoby spoza Warszawy przygotowałyśmy rabat na nocleg.

Zapraszamy serdecznie

Targi_Size_plus_2014_plakat_duzy_png

14 czerwca 2014, 1500m2, ul. Solec 18, Warszawa

Strona internetowa: www.targisizeplus.pl

Strona na Facebooku: www.facebook.com/targisizeplus

Kontakt: biuro@targisizeplus.pl

Wydarzenia towarzyszące na Facebooku:

Targi: https://www.facebook.com/events/230467927148511/

Wymiana ubrań: https://www.facebook.com/events/1477543622480274/

Warsztaty: https://www.facebook.com/events/778498522193526/

Casting: https://www.facebook.com/events/221782738031782/

Osoba do bezpośredniego kontaktu:

Magdalena Foryś, m.forys@targisizeplus.pl, tel. 603-389-112

Pozostaw odpowiedź

ZAPRZYJAŹNIONE SERWISY:

logo pillsrank logo suplementy onlineintymnosclogo spirulinasjsj13